puderpanda

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bourjois Eyecatching Extra Volume Szempillaspirál

Bourjois Eyecatching Extra Volume Szempillaspirál
2021. március 11.

Sajnos ezzel a termékkel nem voltam megelégedve, ezért nem is vásárolom újra. Ahogy többen is írták, rengeteg festéket felvesz a kefe az első hetekben. Utána mérséklődik a helyzet, pár hétig szuper használni és a végeredmény is tökéletes, viszont nagyon-nagyon hamar beszárad, így nem sokáig lehet élvezni.Nagyjából 2-3 hónapig tartott ki nekem, abból az első 3 hétben durván sok festéket vett fel, így nehezen tudtam vele csak dolgozni, nem is volt szép a végeredmény; nagyjából egy hónapig szuper volt minden, aztán olyan 2 héten belül beszáradt, és csomóssá vált a festék, a végeremény pedig minősíthetetlen.

Bourjois Szemöldök Formázó Paletta

Bourjois Szemöldök Formázó Paletta
2021. március 11.

Imádom ezt a terméket! Ősszel lesz 3 éve, hogy a Glamour-napokon megvásároltam, és igaz, hogy már az utolsó napjait éli, de nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. Azért is tartott ki ilyen sokáig, mert közben kaptam ajándékba egy Maybelline Tattoo Brow géles szemöldökformázót, és felváltva használtam a kettőt. Ha a Maybelline elfogy, nem azt veszem újra, hanem a Boujois-t. A highlighter az, amit nem használok a kis palettából, mert valamiért én jobban szeretem a púder állagú highlightereket, minden mással azonban nagyon meg vagyok elégedve.

Bourjois Always Fabulous Alapozó Stift

Bourjois Always Fabulous Alapozó Stift
2021. március 11.

Imádom a Bourjois termékeket, ezért is esett erre az alapozóra a választásom. Akciósan jutottam hozzá, így külön örültem. Sajnos azonban a kombinált bőrömre nekem nem vált be. Szépen fed, könnyű vele dolgozni, viszont nagyon hamar fényes lesz az arcbőröm a T-zónában, hiába fixálom a Healthy Mix púderrel (ami amúgy a kedvenc púderem, és sosem fényesedett át korábban). Szeretem a természetes fényű fedést, nem igénylem a matt finisht, viszont ezzel a termékkel sajnos tényleg zsíros-olajos a végeredmény pár óra elteltével. Szárazabb vagy normál bőrűeknek szerintem jó választás lehet, de nekem jelenleg nem újravevős termék.