pudinggie

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Missha Airy Fit Sheet Mask Lemon

Missha Airy Fit Sheet Mask Lemon
2019. november 3.

Nagyon-nagyon szeretem, itthon is könnyen beszerezhető, jó áron! Nagyon szép a bőrkép utána, puha arc, plusz annyi az anyag benne, hogy üvegcsébe áttéve a felesleget még jó pár alkalommal lehet használni szérumként. Amíg gyártják, addig biztos újravevős :)

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2019. november 3.

A Rich és a Light verzióját is használtam, kifejezett különbséget nem vettem észre egyébként a 2 termék között. Mindkettőt Akneroxidos kezelés előtt használtam, tudván, hogy az nagyon szárítja a bőrt. A szérumot használtam először, ezekre ment a krém, utána pedig hidratáló és így a bőröm egyáltalán nem sínylette meg az Akneroxidot, sőt! Szóval csillagos 5, ár-érték arányban (is) szuper termék!

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 Kombinált/Zsíros Bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 Kombinált/Zsíros Bőrre
2019. november 3.

Nagyon drága, viszont nagyon szeretem, a deluxe minta kipróbálása után beruháztam egy teljes kiszerelésre és nem bántam meg. Nem okoz semmilyen problémát, sőt, én határozottan érzékeltem a bőrnyugtató hatását is, könnyed, nem hagy fehér réteget, gyorsan beszívódik, könnyű rá sminkelni.
Most, hogy nemsokára elfogy a teljes kiszerelés is, keresek egy olcsóbb fényvédőt, hátha, de ha nem válik be, visszatérek ehhez!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ