pufoka

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Szőkítő krém

Balea Szőkítő krém
2024. június 7.

Nem tudom, hogy jó terméknél járok-e. A doboza kicsit más, mint amit én vettem, a felirat egyezik, az összetevők is immel-ámmal stimmelnek. Most ettől eltekintve írok véleményt.
1. használat után: a karomat szerettem volna kiszőkíteni. A masszát gyorsan, egyszerűen ki lehet keverni. Felkenés után nem tapasztaltam viszkető, kellemetlen érzést, a leírtak alapján 7 percig hagytam a karomon az összekevert krémet. Az első próbálkozás kisebb kudarcba fulladt, a szőrszálak 1/3-án látszott változás, még a bőröm is halványabb lett azon a helyen, ahol a krém volt.
2. használat után: ugyanazt a procedúrát elvégeztem, mint elsőnek, annyi különbséggel, hogy most égette és csípte a bőrömet. A végeredménnyel viszont elégedett vagyok, minden szőrszálat szépen kivilágosított, egy-két szál maradt feketén. Összességében jó kis termék, mindenképpen jó alternatíva azoknak, akik nem akarnak borotvát, gyantát használni.

Geek & Gorgeous 101 Hydration Station

Geek & Gorgeous 101 Hydration Station
2024. május 8.

Kedvenc hidratálóm, a bőröm nagyon szereti, az állaga is nagyon kellemes. Szerintem már vagy a hatodik tubussal fogom újravenni.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2024. május 8.

Többször beruháztam már rá. Ha niacinamide szérumról van szó, akkor biztosan ez a termék viszi a pódium első helyét.