Puhapracli

Regisztráció dátuma: 2012. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dior Diorblush Vibrant Colour Powder Blush

Dior Diorblush Vibrant Colour Powder Blush
2014. augusztus 29.

A 889-es New Red árnyalat táncolóan boldog tulajdonosa vagyok! Eddig két pirosítom volt életemben, egy Clinique és még "kiscsikó" koromban egy Avon. Az előbbivel is meg voltam elgédeve, az utóbbival kevésbé, de ez a mostani.... ez a tuti befutó. A színe, a tartóssága, a minősége... leírhatatlan... ezt a különbséget egyszerűen érezni kell. Értem én, hogy majdnem ötször annyiba kerül, mint egy Avon pirosító, dehát ezért a csodáért minden egyes forint megéri. Amióta ezt használom már többen is megkérdezték, hogy mi van velem, mert olyan "másnak, olyan üdébbnek, boldogabbnak tűnök". Tervezem, hogy a közelgő nagy őszi leárazosknál beszerzek valami gyönyörű corállos árnyalatot is. A mostani egyébként egy csodaszép rózsaszínes (a szín fantázianeve senkit ne tévesszen meg) árnyalat. Nincs olyan bőrtípus amihez ne mutatna csodaszépen! Ha valamibe akkor ebbe megéri befektetni! Egy igazán szép sminknél ez tezi fel a pontot az "Í"-ra :)
A használata maga az igazi luxus. Gyönyörű (a Diortól megszokott) fekete dobozban van, hozzá természetes szőrből (valószínűleg végelgyengülésben elhunyt mókusok farkából) készült ferde ecset, és bársonyos tok, hogy a csodaszép dobozka meg ne sérüljön a neszeszerünkben :)
5***************

Brown Sugar Aloha Black

Brown Sugar Aloha Black
2014. augusztus 29.

A 200x-os bronzosítónak köszönhetően hihetetlen az eredmény!!!! A szolizásomat a felére csökkentettem amióta ez megvan! A flakon két részre van osztva, és nyomás közben egy barna és egy feár krémmel találjuk magunkat szemben. A testen való eloszlatásnál persze ez egy cseppet sem zavaró, mert nagyon könnyű kenni, hipp-hopp beszívódik. Az illata végre nem az a szokásos szolikrém szag, ami engem mindíg a sült kukorica szagára emlékeztet, hanem egy istenien finom virágos illat.5*******

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2014. augusztus 29.

Határozottan azt kell mondanom ez a termék MEGÚJULT! Nem csak a csomagolása, de szerencsére az is ami benne van. A jól ismert, mindenki számára ragacsos elődje már a multé... ez valami más! Nagyon más! Nálam eddig a befutó a Loreal meciellás vize volt, dehát kétszer ugyanabba a folyóba nem lépünk, így gondoltam kisérletezgetek. A nagy nyári akcióknak hála ez került a kezembe, és nem bántam meg. Az eladó elmondta, hogy mindent ami az elődjében rossz volt az most megjavítottak. És így lett. Tényleg jó, és már nem az a nylós, ragadós, fénylős érzés van a használata után mint eddig. Csodás!! 5******

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ