pumukli21

Regisztráció dátuma: 2010. december 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. december 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Adrienne Feller Hungarian Spring Gazdag táplálókrém

Adrienne Feller Hungarian Spring Gazdag táplálókrém
2020. december 23.

Több kipróbált Adrienne Feller termek közül (rose de luxe olaj, gazdag hidratáló krem) ez volt a legjobb érett, vìzhianyos bőrömnek Ardonia arcolajjal együtt hasznàlva. Illatat az egesz hungarian spring vonalnak nagyon szeretem, hosszasan előtte benedvesitett (Estee Lauder Micro essenc) arcon masszirozom el az olajat majd a kremet, gyönyörűen feltolti az arcom, valosaggal ragyog. Most telen rózsa vonalat hasznalom (muszaj volt kiprobalnom rozsaolaj jotekony hatasai miatt!), ami szinten jo, de megsem az igazi, valahogy nem szívódik be annyira.. . Hungarian spring a kedvenc AF termekem, bátran ajanlom mindenkinek vizhianyos bőrre, csodás összetevők, ujravevős!

Estée Lauder Micro Essence

Estée Lauder Micro Essence
2020. április 19.

Hosszas fórum olvasgatás után döntöttem a lotion mellett. Nagyon megszerettem, nem tonik, hanem lotion- szérumnál hígabb.
Illatmentes, de mégis van egy semleges illata, a bőr nagyon szép lesz, jól hidratál és kevesebb krém is kell a lotion felvétele után. Ára borsos, de megéri, mert sokáig elég. Jelenleg a gránátalmás arclemosó krémmel együtt használom felváltva az Advanced Night - Micro Cleansing Foam arclemosóval. Kiváncsi vagyok milyen az új cseresznyevirágos verziója.

Sensai Silky Purifying Cleansing Cream Step 1

Sensai Silky Purifying Cleansing Cream Step 1
2016. január 24.

Nem hozza le a sminket, és a zsírt sem reggelente arcbőrről (2-essel használva ok) , illata állaga ellenben nagyon kellemes. Nem venném újra, pláne mivel 34.000 ft a szappannal egyben.

31 ÖSSZETEVŐ

Rh-Polypeptide-11 pep EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen