pumukli21

Regisztráció dátuma: 2010. december 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2010. december 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Estée Lauder Micro Essence

Estée Lauder Micro Essence
2020. április 19.

Hosszas fórum olvasgatás után döntöttem a lotion mellett. Nagyon megszerettem, nem tonik, hanem lotion- szérumnál hígabb.
Illatmentes, de mégis van egy semleges illata, a bőr nagyon szép lesz, jól hidratál és kevesebb krém is kell a lotion felvétele után. Ára borsos, de megéri, mert sokáig elég. Jelenleg a gránátalmás arclemosó krémmel együtt használom felváltva az Advanced Night - Micro Cleansing Foam arclemosóval. Kiváncsi vagyok milyen az új cseresznyevirágos verziója.

Sensai Silky Purifying Cleansing Cream Step 1

Sensai Silky Purifying Cleansing Cream Step 1
2016. január 24.

Nem hozza le a sminket, és a zsírt sem reggelente arcbőrről (2-essel használva ok) , illata állaga ellenben nagyon kellemes. Nem venném újra, pláne mivel 34.000 ft a szappannal egyben.

Sensai Creamy Soap 2

Sensai Creamy Soap 2
2016. január 24.

1-es és 2-es termékeket használtam (1- Silky purifying Cleansing Balm + Silky Purifying Creamy Soap). Az 1-es -et sajnos eladó rámtukmálta Douglesben a radír helyett, hogy milyen jól leszedi a sminket... hát sehogy sem szedi le...de én balga megvettem a radír helyett. A szappan ellenben tényleg gazdaságos és szépen leszed mindent és nem szárít egyáltalán. Smink leszedésre Erno Laszlo sea mud szappanját használom inkább. Újravenni sajnos nem fogom.

31 ÖSSZETEVŐ

Rh-Polypeptide-11 pep EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen