punkyorange

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++
2019. november 8.

Az eddigi legjobb fizikai fényvédőm (előtte az Isntree Sensitive Balancing Sun Protection-t használtam, ez is szinte kifogástalan, de a Puritot jobban szeretem). Mindig hidratálok előtte és sminkelek is rá, egyik fázissal sem kerül összetűzésbe - nem kukacosodik és gyönyörűen lehet rá sminkelni, nem készteti túlzott faggyútermelésre a bőrömet napközben. Nem szárad teljesen mattra, de talán ennek is köszönhető, hogy nem érzem azt, hogy szárítana. Ezzel együtt azonban fel sem tűnik, hogy rajtam van, a végeredmény selymesen sima bőr. Egyetlen negatívumot tudok kiemelni: enyhén lábszaga van, ez azonban csak felkenéskor érezhető szerencsére. :'D Ezt leszámítva ez egy fantasztikus fényvédő mindennapi használatra.

Isntree Hyaluronic Acid Toner

Isntree Hyaluronic Acid Toner
2019. szeptember 2.

Első használat óta szerelem. Ez az első hialuronsavas termékem, de alapdarab lesz ezentúl a rutinban. Azonnali hidratáltságot ad, megnyugtatja a tisztítás után feszülő bőrt. Általában egy rétegben használom reggel és este, agyagpakolás után viszont 2-3 alkalommal is felkenem, hogy mielőbb visszahidratáljam a bőrt. Relatíve lassan fogy, mivel a flakonból pontosan annyi terméket tudok csepegtetni, amennyire szükségem van.

Mild By Nature Pycnogenol Serum

Mild By Nature Pycnogenol Serum
2018. december 5.

Ha csak 3 beauty dolgot vihetnék magammal egy lakatlan szigetre, ez lenne az egyik. Nekem ez a tökéletes hidratáló a problémás, kombinált bőrömre - nem okoz pattanásokat és nem zsírosít, azonnal beszippantja a bőröm, kiváló sminkalap. Nappalra csak ezt használom a smink alá, éjjel még kerül rá egy vastagabb hidratáló+avokádóolaj (ekkor már rendes szérumként használva). Napközben tökéletesen elegendő a hidratálása, ha hidegebb van, vagy fúj a szél, kicsit vastagabb rétegben használom (szerencsére így se zsírosít). Az iHerben Shipping Saver termék, és azon kevesek közé tartozik, amik teljesen ingyenessé teszik a szállítást, így mindig kerül egy a kosárba. :) Alapdarab, örök kedvenc!

1 smink

3 ÖSSZETEVŐ

Salix Alba (White Willow) Bark Water EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Nem szabványos INCI név. A Maurers Schwedenbitter (amelyet Magyarországon Maurers Svédcsepp-nek neveznek) hatóanyagait 32 növényi alkotó alkoholos kivonatának formájában tartalmazza. Hatását népgyógyászati tapasztalatok és megfigyelések igazolják. Mik a hatóanyagai? A Maurers Schwedenbitter 264 mg gyógynövények alkoholos kivonata, 5,00 mg kámfor (Camphora racemica)/10ml Gyógynövények:... tovább >>