punkyorange

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Isntree Hyaluronic Acid Toner

Isntree Hyaluronic Acid Toner
2019. szeptember 2.

Első használat óta szerelem. Ez az első hialuronsavas termékem, de alapdarab lesz ezentúl a rutinban. Azonnali hidratáltságot ad, megnyugtatja a tisztítás után feszülő bőrt. Általában egy rétegben használom reggel és este, agyagpakolás után viszont 2-3 alkalommal is felkenem, hogy mielőbb visszahidratáljam a bőrt. Relatíve lassan fogy, mivel a flakonból pontosan annyi terméket tudok csepegtetni, amennyire szükségem van.

Mild By Nature Pycnogenol Serum

Mild By Nature Pycnogenol Serum
2018. december 5.

Ha csak 3 beauty dolgot vihetnék magammal egy lakatlan szigetre, ez lenne az egyik. Nekem ez a tökéletes hidratáló a problémás, kombinált bőrömre - nem okoz pattanásokat és nem zsírosít, azonnal beszippantja a bőröm, kiváló sminkalap. Nappalra csak ezt használom a smink alá, éjjel még kerül rá egy vastagabb hidratáló+avokádóolaj (ekkor már rendes szérumként használva). Napközben tökéletesen elegendő a hidratálása, ha hidegebb van, vagy fúj a szél, kicsit vastagabb rétegben használom (szerencsére így se zsírosít). Az iHerben Shipping Saver termék, és azon kevesek közé tartozik, amik teljesen ingyenessé teszik a szállítást, így mindig kerül egy a kosárba. :) Alapdarab, örök kedvenc!

Allergan Refresh Szemcsepp

Allergan Refresh Szemcsepp
2018. december 5.

Kontaktlencse mellé kerestem szemcseppet, általában ezt ajánlják a patikákban. Pár éve már próbáltam, úgy rémlett, hogy nem tetszett, de gondoltam teszek vele még egy próbát. Csepegtetés után 1-2 percig "hat", de utána még a korábbinál is jobban száraznak érzem a szemeimet. Egyelőre maradok a Visinnél, ami elvileg nem használható kontaktlencséhez, de semmi problémát nem tapasztaltam még vele.

1 smink

3 ÖSSZETEVŐ

Salix Alba (White Willow) Bark Water EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Nem szabványos INCI név. A Maurers Schwedenbitter (amelyet Magyarországon Maurers Svédcsepp-nek neveznek) hatóanyagait 32 növényi alkotó alkoholos kivonatának formájában tartalmazza. Hatását népgyógyászati tapasztalatok és megfigyelések igazolják. Mik a hatóanyagai? A Maurers Schwedenbitter 264 mg gyógynövények alkoholos kivonata, 5,00 mg kámfor (Camphora racemica)/10ml Gyógynövények:... tovább >>