punkyorange

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

NYX HD Studio Finishing Púder

NYX HD Studio Finishing Púder
2021. január 22.

Nehezen találni megfelelő porpúdert, ami nem rendelős és el is látja a feladatát. Valóban száll, pamacs sincs benne, ami megvédje, így utazáshoz nem túl praktikus. Az olajos bőrömre sajnos akkor is kell púder, ha amúgy nem viselek sminket, viszont ez mát túlságosan is mattít, szárít, aminek következtében még jobban beindul a faggyútermelés. Kellemetlen, húzó érzetet hagy maga után.

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2021. január 13.

Az első szilárd samponom még azokból az időkből, amikor rendesen meg lehetett szagizni a termékeket vásárlás előtt. :) Az illata szerelem volt első találkozásra, mindig Ő lesz az igazi. Flakonos samponnál kétszer kellett átmennem a hajtöveken, mire tisztának éreztem a fejbőrömet, ezzel viszont elég pár simítás a kellően tiszta érzethez. Ezzel időt és pénzt is spórolok, bár mióta kipróbáltam más Lush korongot, talán mintha ez egy picit gyorsabban fogyna. Mivel a tégelyes balzsamot/pakolást nem hagytam el, így nem tudok nyilatkozni, hogy valóban szárít-e. Nekem ez a kompromisszumos megoldás tökéletesen bevált.

Mild by Nature Witch Hazel Rose Petal Toner

Mild by Nature Witch Hazel Rose Petal Toner
2021. január 10.

A korábban Madre Labs-ként működő cég tonerét imádtam, az egyik legjobb volt, amit valaha használtam (Witch Hazel Toner). Sajnos a cég átalakulásával bizonyos termékek összetételét is megváltoztatták, ez a toner más összetevőket tartalmaz, mint az "eredeti". Nem vált be, kellemetlen, ragacsos réteget hagyott a bőrömön, akár kézzel, akár fújkálva vittem fel. Az illata sem egyezik meg a régi verzió kellemes rózsaillatával, ez valahogy "zöldebb".

1 smink

3 ÖSSZETEVŐ

Salix Alba (White Willow) Bark Water EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Nem szabványos INCI név. A Maurers Schwedenbitter (amelyet Magyarországon Maurers Svédcsepp-nek neveznek) hatóanyagait 32 növényi alkotó alkoholos kivonatának formájában tartalmazza. Hatását népgyógyászati tapasztalatok és megfigyelések igazolják. Mik a hatóanyagai? A Maurers Schwedenbitter 264 mg gyógynövények alkoholos kivonata, 5,00 mg kámfor (Camphora racemica)/10ml Gyógynövények:... tovább >>