punkyorange

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Víz

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Víz
2022. január 27.

Megfogott a külseje, a csomagolás igazán eladja a terméket. Ezzel szemben a tartalom nem lett a kedvencem, csípte az arcomat és a szemeimet, nem hozta le dörzsölés nélkül a sminket. Érzékeny bőrre talán nem a legjobb választás.

CeraVe Skin Renewing Retinol Serum

CeraVe Skin Renewing Retinol Serum
2022. január 4.

Dr Dray videói után a Neutrogena retinolos krémjére fájt a fogam, viszont mivel az illatmentes verziója nem érhető el az iHerb kínálatában, erre esett a választásom. Bevallom őszintén, nekem ez volt a "lusta" retinolom, amikor nem volt kedvem törődni a (szérum+) tretinoin+hidratáló kombóval, egyszerűen csak ezt dobtam fel az arcomra. A terméket nagyon kedvelném, ugyanis könnyen eloszlatható, hamar felszívódik (marad egy kis csillogás utána) és nem ösztönzi túlzott zsírosodásra a bőrömet, összességében kellemes a használata. Azonban minden egyes alkalommal reggelre apró kis pattanások jelentek meg az arcomon, így pl. napi szinten számomra lehetetlen a használata (valószínűleg a shea vaj tartalma miatt). El tudom képzelni, hogy szárazabb bőrön kitűnően működik, én viszont tovább keresgélek az igazi "lusta" retinol után.

NYX HD Studio Finishing Púder

NYX HD Studio Finishing Púder
2021. január 22.

Nehezen találni megfelelő porpúdert, ami nem rendelős és el is látja a feladatát. Valóban száll, pamacs sincs benne, ami megvédje, így utazáshoz nem túl praktikus. Az olajos bőrömre sajnos akkor is kell púder, ha amúgy nem viselek sminket, viszont ez mát túlságosan is mattít, szárít, aminek következtében még jobban beindul a faggyútermelés. Kellemetlen, húzó érzetet hagy maga után.

1 smink

3 ÖSSZETEVŐ

Salix Alba (White Willow) Bark Water EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Nem szabványos INCI név. A Maurers Schwedenbitter (amelyet Magyarországon Maurers Svédcsepp-nek neveznek) hatóanyagait 32 növényi alkotó alkoholos kivonatának formájában tartalmazza. Hatását népgyógyászati tapasztalatok és megfigyelések igazolják. Mik a hatóanyagai? A Maurers Schwedenbitter 264 mg gyógynövények alkoholos kivonata, 5,00 mg kámfor (Camphora racemica)/10ml Gyógynövények:... tovább >>