Pünyike

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2021. november 20.

Szétmarta a fejbőrömet! Már amiatt is 1*, mert iszonyatosan zsírosít, pedig normál a fejbőröm. Két hónapja vettem, első hajmosás után másnap már csatakos volt a hajam és iszonyatosan viszketett. Ismét megmostam a hajam ezzel a termékkel, de akkor már nem csak zsíros lett a hajam, konkrétan szétmarta annyira, hogy sebes lett. A balzsammal együtt akartam használni, de véletlenül 2 db sampont vettem. Kidobtam, mert még ingyen sem adnám senkinek, az ellenségemnek sem!
Az illata jó.

Vízangyal Aquatic Blue Folyékony Szappan

Vízangyal Aquatic Blue Folyékony Szappan
2021. november 14.
(!)

Tesztelésre kaptam szeptember végén, október elején. Ma fogyott el.
A csomagolás igen tetszetős, az illata szolíd, színe víztiszta. Nem nagy adag, de egy pumpálásnyi is elég volt ahhoz, hogy tiszta legyen a kezünk. Kislányaim ekcémásak, nem szárította a kezüket, semmi gondot nem okozott.
Kiadós, nem szárít, illata kellemes.
Az ára pedig...mindenki el tudja dönteni, hogy mennyit hajlandó fizetni egy szappanért. Magunknak sosem vettem ezer forintál drágább szappant, gyermekeimnek viszont igen, több ezer forintért az ekcéma miatt. Le fogom cserélni. Nekem megéri.

A-Ret Tretinoin Gel 0.05%

A-Ret Tretinoin Gel 0.05%
2021. május 2.

Bő egy hónapja használom. Mivel évek óta 1%-os retinolon "élek" (napi kétszer, reggel és este) és gondot nem okozott, erősebbre váltottam. Úgy gondoltam, ezt kétnaponta fogom használni, ha már edzett a bőröm, de nem volt jó ötlet. Túltoltam. Fájdalmat nem okozott, de nagyon kiszárította a bőrömet és rettenetesen hámlott. Heti egyszer használom, semmi problémám nincs így vele. Én az anti-aging hatása miatt vettem meg, arról még nincs infóm, hogy az a hatása valós -e, majd pár hónap múlva megírom. Nagyon ritkán (havonta egyszer, tudjuk, hogy miért) előfordul az arcomon néhány kisebb, pattanás-szerű képződmény, amik pár napig maradnak. Ezekkel egy nap alatt leszámolt. Lefekvés előtt használom, reggelre szép a bőröm. Eddig ennyi, amit el tudok róla mondani.

2 MÁRKA

10 ÖSSZETEVŐ