Pünyike

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

LifeTILT Collagen

LifeTILT Collagen
2019. május 14.

Sok olcsóbb kapszulát, port, folyadékot kipróbáltam (mert ez nem olcsó), de egyértelműen ez volt az, aminek láttam, éreztem a hatását. Egy hét után őrült tempóban kezdett nőni a körmöm, hetente kétszer kellett vágnom. Nem csak a hossza, a minősége is megváltozott, sokkal erősebb lett. A hajam, ami az IR miatt megritkult egészségesebb, erősebb és dúsabb lett, majdnem olyan, mint régen. A bőröm feszesebb, rugalmasabb, az arcbőröm teltebb lett, ezért kevésbé ráncos. Jobban érzem magam a bőrömben! A külső fontos, harcolunk az öregedés jelei ellen, de ami könnyeket csalt a szemembe, az nem a bőröm rugalmassága, a körmöm, hajam minőségének javulása volt. Két éve ízületi gyulladásom volt, gyógyszeres kezelésre sem múlt el a fájdalom. 13 hónapig éltem állandó fájdalommal. Ennek mára már vége! Nincs fájdalmam és ez a legjobb dolog a világon. Egyértelműen ennek a kapszulának a hatására múlt el a fájdalmam. Ezt a kapszulát tavaly nyáron kezdtem el szedni, tartottam 1-2 hét pihenőt és meglátszott a bőrömön a hiánya. Nekem ez csodaszer!

Carthusia Fiori Di Capri EDP

Carthusia Fiori Di Capri EDP
2019. március 30.

Nagyon izgalmas virágillat. Az összes összetevőt külön-külön érzem , ami azért is meglepő számomra, mert egyik parfümnél sem szoktam mindent kiérezni. Töképletesen elkülöníthető az összes jegy, mégsem káoszos. Úgy képzeljétek el, mint egy virágoskertet, ahol számtalan, különböző virág van egymás mellett, mindegyik ontja magából a finomabbnál finomabb illatot, változó intenzitással, mégsem érzed, hogy sok lenne, hogy az egész egy nagy kutyulék. Szerencsém van, mert minden összetevőjét szeretem, számomra ez egy igazi kánaán. Hatósugarát közepesnek mondanám, ahogyan a tartósságát is. Tavaszi/nyári illat, nappali viselet, bár én esti programhoz is el tudnám képzelni, de csak nyáron. Korosztály ajánlásával bajban lennék, szinte mindenkinek jól áll tinin túl és dédin innen. Bár a virágillat minden kislánynak jól áll, mégis van benne valami nagylányos.
Az eleje nagyon virágos-friss, közepe édes-mézes virág, a vége pedig puha-balzsamos. Finom illat!

Frederic Malle Lipstick Rose

Frederic Malle Lipstick Rose
2019. március 15.

Caprin találkoztam vele, ibolyás vagy jázminos parfümöt kerestem. Ezt magamra fújtam és kisétáltam az üzletből, gondoltam teszek egy kört, kíváncsi voltam, mivé alakul a bőrömön. Rengeteg parfümöm van, mert keresem az igazit. Hatalmas lelkesedések, most aztán ez az igazi, nem is kell más...majd a csalódás, valami nem stimmel, mégsem ez az igazi. Kicsit olyan ez, mint a szerelem. Keresed az igazit, sok farokba (bocsánat) belebotlasz, lelkesedsz, majd jön az ébredés. Így voltam ezzel a parfümmel is. Tetszett az illata, de az itthoni gyűjteményem jutott eszembe, sok van, de nem használom őket. Biztosan ez is egy lesz a sok közül, nem fogom használni. Elsétáltam hát Augustus kertjéig, közben illatoztam, de nem tudtam élvezni a látványt, mert szinte az agyamban motoszkált az illat. Barátnőm közben teljesen belefeledkezett Capri szépségébe, ami engem akkor nem tudott magával ragadni. És jött a felismerés! Nekem kell ez a parfüm, ez lesz az igazi. Rohantam vissza az üzletbe, de zárva volt, a hölgy elment valahova. Vártam és vártam, de nem egyedül voltam, nem tudtam tovább várni. Így kellett lennie. Ha egy-két hónap múlva is azt érzem, amit most, akkor megrendelem. Ez szerelem!
Illatról: klasszikus rúzs, gyönyörű ibolya és érzéki rózsa. Az illatát még késő este is éreztem.
Sok minden jut eszebe róla. Az első szerelem, a gyermekkorom, tini éveim. Van benne valami megnyugtató. Olyan, mint amikor az ember hazaér.
*Piszok drága!

2 MÁRKA