puppi

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

HappySkin Bock&Red Wine Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló

HappySkin Bock&Red Wine Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló
2020. március 10.

Fúú ezt nagyon szeretem használni, felkenés után tényleg bizserget és mintha az ajkaimat is kicsit teltebbé tenné :D a kellemes kis illatáról és enyhe bordós színéről, amit az ajkaknak ad ne is beszéljünk.. :) ja és persze jól is hidratál ;)

HappySkin Bock&Remove Kétfázisú Sminklemosó

HappySkin Bock&Remove Kétfázisú Sminklemosó
2020. március 10.

Kellemes sminklemosó, szeretem használni :) Bár én nem sminkelem magamat erősen, de szépen leszed mindent.

PuroBIO Cosmetics Könnyű BB-Krém

PuroBIO Cosmetics Könnyű BB-Krém
2019. július 24.

Már régóta szemezgettem ezzel a bb krémmel és mivel az előző pont elfogyott, ami amúgy a magister bb krémje volt és igazából szerettem, de nyáron pl kellemetlen viselet volt az arcomon, lehetett érezni egy fura vékony réteget a bőrömön és ettől mintha jobban is izzadt volna, de a hidegebb időkben nem volt ezzel probléma. Viszont pont ezért gondoltam,hogy mivel amúgyis jönnek megint a meleg idők itt az idő váltani szó szerint :DD

A színével kicsit bajban voltam melyiket válasszam, (hiába van csak 3 árnyalat belőle) mert nekem alapjáraton elég fehér a bőrőm, viszont nyáron azért szoktam barnulni, ezért végül a 02-es közepes árnyalat mellett döntöttem. Úgy gondolom jól választás volt, mert szépen fog idomulni a bőrszínemhez és jelen pillanatban is csak nagyon enyhén látszik minimális szín eltérés (kicsit sárgásabb az eredeti bőrszínemnél)

De a legjobb része még csak most jön: nagyon kellemes viselni tényleg olyan, mintha nem is lenne rajtam szinte semmi, egyáltalán nem érzem azt, amit a magister bb krémjénél tapasztaltam és fedésében is sokkal jobb. Amióta átváltottam erre a krémre, nekem már korrektrorra sincs szükségem. Persze szerencsére nekem nincsenek nagy bőrhibáim vagy nagyon sötét karikáim, de alpjáraton piroskás sok helyen a bőröm és nálam is kijön néha egykét kisebb pattanás,de szerintem azokat is szépen eltűnteni.
És amúgy mintha minimális hidratálást is éreznék amikor az arcomon van, illetve nem szárít, nem feszül stb..

Egyetlen (számomra) negatívumot tudnék mondani,hogy nagyon mattra, púderesre szárad meg, amit én kifejezetten nem szeretek. De valakinél ez persze előnyt jelenthet és arra gondolok, hogy nyáron amúgy is hamarabb kifényesedhet a bőr szóval lehet ez még jól is fog jönni.
És még annyit hozzátennék, hogy igen szerintem is elég gyorsan szárad a krém szóval arpánként viszem fel és dolgozom el.
Szóval nem is tudom hány csillagot adjak így neki 4-et vagy 5-öt, mert eddig talán ez a legjobb bb krémem,de azért ezt sem mondanám tökéletesnek. De jó szívű leszek és megadom neki az 5 csillagot, mert végülis szépen teszi a dolgát és az összetevőire sem lehet panaszom :)
(Na és már megint egy regényt írtam xd)

Update 07.24.
És valóban jól gondoltam, így nyárra szinte tökéletes lett a színe és már azt a nagyon mattos, poros érzést sem érzem a bőrömön ahogy felkenem. Szóval nagyon megvagyok ezzel a bb krémmel elégedve :) Viszont sajnos újabb negatívumot is véltem felfedezni, ez pedig, mintha elég gyorsan fogyna.. Amit azért nem értek, mert ugyanúgy használom, mint az előző krémeimet, tehát ugyanannyi mennyiségben. Remélem azért még egy jó darabig kitart, mert az ára elég borsos ahhoz, hogy túl sűrűn újravegyem.
A színe miatt meg csak azért aggódom, hogy télen mi lesz így, mivel a világos árnyalat túl fehérnek bizonyult az arcomon, viszont akkor már meg a közepes árnyalat is túl sötét lesz. Na de ez még a jövő zenéje, a lényeg,hogy jelen pillanatban tökéletes számomra :)

2 ÖSSZETEVŐ

Carboxymethyl Chitosan EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott