puppi

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

PuroBIO Cosmetics Könnyű BB-Krém

PuroBIO Cosmetics Könnyű BB-Krém
2019. július 24.

Már régóta szemezgettem ezzel a bb krémmel és mivel az előző pont elfogyott, ami amúgy a magister bb krémje volt és igazából szerettem, de nyáron pl kellemetlen viselet volt az arcomon, lehetett érezni egy fura vékony réteget a bőrömön és ettől mintha jobban is izzadt volna, de a hidegebb időkben nem volt ezzel probléma. Viszont pont ezért gondoltam,hogy mivel amúgyis jönnek megint a meleg idők itt az idő váltani szó szerint :DD

A színével kicsit bajban voltam melyiket válasszam, (hiába van csak 3 árnyalat belőle) mert nekem alapjáraton elég fehér a bőrőm, viszont nyáron azért szoktam barnulni, ezért végül a 02-es közepes árnyalat mellett döntöttem. Úgy gondolom jól választás volt, mert szépen fog idomulni a bőrszínemhez és jelen pillanatban is csak nagyon enyhén látszik minimális szín eltérés (kicsit sárgásabb az eredeti bőrszínemnél)

De a legjobb része még csak most jön: nagyon kellemes viselni tényleg olyan, mintha nem is lenne rajtam szinte semmi, egyáltalán nem érzem azt, amit a magister bb krémjénél tapasztaltam és fedésében is sokkal jobb. Amióta átváltottam erre a krémre, nekem már korrektrorra sincs szükségem. Persze szerencsére nekem nincsenek nagy bőrhibáim vagy nagyon sötét karikáim, de alpjáraton piroskás sok helyen a bőröm és nálam is kijön néha egykét kisebb pattanás,de szerintem azokat is szépen eltűnteni.
És amúgy mintha minimális hidratálást is éreznék amikor az arcomon van, illetve nem szárít, nem feszül stb..

Egyetlen (számomra) negatívumot tudnék mondani,hogy nagyon mattra, púderesre szárad meg, amit én kifejezetten nem szeretek. De valakinél ez persze előnyt jelenthet és arra gondolok, hogy nyáron amúgy is hamarabb kifényesedhet a bőr szóval lehet ez még jól is fog jönni.
És még annyit hozzátennék, hogy igen szerintem is elég gyorsan szárad a krém szóval arpánként viszem fel és dolgozom el.
Szóval nem is tudom hány csillagot adjak így neki 4-et vagy 5-öt, mert eddig talán ez a legjobb bb krémem,de azért ezt sem mondanám tökéletesnek. De jó szívű leszek és megadom neki az 5 csillagot, mert végülis szépen teszi a dolgát és az összetevőire sem lehet panaszom :)
(Na és már megint egy regényt írtam xd)

Update 07.24.
És valóban jól gondoltam, így nyárra szinte tökéletes lett a színe és már azt a nagyon mattos, poros érzést sem érzem a bőrömön ahogy felkenem. Szóval nagyon megvagyok ezzel a bb krémmel elégedve :) Viszont sajnos újabb negatívumot is véltem felfedezni, ez pedig, mintha elég gyorsan fogyna.. Amit azért nem értek, mert ugyanúgy használom, mint az előző krémeimet, tehát ugyanannyi mennyiségben. Remélem azért még egy jó darabig kitart, mert az ára elég borsos ahhoz, hogy túl sűrűn újravegyem.
A színe miatt meg csak azért aggódom, hogy télen mi lesz így, mivel a világos árnyalat túl fehérnek bizonyult az arcomon, viszont akkor már meg a közepes árnyalat is túl sötét lesz. Na de ez még a jövő zenéje, a lényeg,hogy jelen pillanatban tökéletes számomra :)

Fa Brazilian Vibes Ipanema Nights Golyós Dezodor

Fa Brazilian Vibes Ipanema Nights Golyós Dezodor
2019. március 2.

Rögtön felfigyeltem a kis cuki lila üvegcsére és az illata is hamar megfogott. Fontos szempont nálam,hogy minél természetesebb legyen egy dezodor és ne tartalmazzon aluminiumsót, így hát egyértelmű volt, hogy adok ennek is egy esélyt. :D Azonban a lelkesedésem alászállt az első pár használat után, ugyanis az elején lévő kellemes illat elég gyorsan elillan és volt,hogy csak büdöset hagyott maga után.. Ez tipikusan az az eset amikor büdösebb leszek egy dezodortól, mintsem ha nem használok semmit.. és amúgy ezt már többször is megfigyeltem az ilyen fajta golyós dezodoroknál.. Még ha az elején aránylag jól is működik, több használat után romlik a hatása. Ezt annak vélem,hogy elég ha csak 1x vagy 2x nem tökéletesen tiszta hónaljon használjuk és ugye a golyóval beleforgatjuk a nem oda illő anyagokat,baktériumokat a tartalmába és ezáltal a kémiai hatása is megváltozhat.. fúha de szakszerű lettem hirtelen xD Remélem túl nagy hülyeséget sem mondtam :D De tényleg azóta nem merem ezt sem használni, max itthon elkenegetem.. és ezután megfogadtam,hogy nem veszek többet golyós dezodorokat,mert sosem váltak be eddig igazán. Ettól függetlenül lehet,hogy másnak bejöhet, ez csak az én véleményem :)
Ami amúgy megint hosszabb lett a tervezetnél.. xD

Terra Naturi Jojoba & Kamilla Ajakápoló

Terra Naturi Jojoba & Kamilla Ajakápoló
2013. január 31.

Hmm.. Elhasználtam egy egésszel,de még mindig nem tudom igazán,hogy mi a véleményem róla. Sok ajakápolóhoz képest tényleg hidratált, kellemes illatú, natúr, jó árkategória, jó érzés viselni az ajkakon. És most jön a nem várt .. DE .. Valamiért nekem hosszútávon nem nyújtotta azt amit elvártam volna tőle. Kevésnek éreztem. Ráadásul hihetetlen iramban fogyott.. Ajakápolóm még nem fogyott el ilyen gyorsan :D Pedig nem használtam többet mint ahogy szoktam. Szóval úgy vagyok vele egynek jó volt,de még keresem tovább az Igazit :)

2 ÖSSZETEVŐ

Carboxymethyl Chitosan EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott