Purnima

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal
2022. november 3.

Eddig azt hittem, hogy én vagyok az ügyetlen, hogy a termék fele a csempén végzi, valóban nagyon híg. Az illata rettenetesen erős, másnap is érezni a fürdőben. Kellemetlen, szintetikus, wc illatosító szag. Felgyülemlik a lefolyóban, azt is szét kell szedni miatta hetente. DE! Meglepően puháva teszi a bőrt, nem szárít, sőt, a testápolók hatékonyabban felszívódnak így. Heti 1-2x használva selymes bőr a jutalom az elszenvedett károkért.

Mádara Plant Stem Cell Age-Defying Sunscreen SPF30

Mádara Plant Stem Cell Age-Defying Sunscreen SPF30
2022. augusztus 29.

Mintát kaptam belőle, de újra és újra meglepőpöm, hogy a Mádara hogyan gyárthat egyszerre kukába való termékeket és olyat, ami évek óta beválik.
Az állaga sztem rendben van, a REN mattító fényvédőm sokkal sűrűbb. A színe...hát, az egészen fura. Sötét, szürkésbarna. Ez kinek áll jól? Meg ősztől tavaszig gyakorlatilag hordhatatlan. Olajos, tág pórusú bőrre katasztrófális. Le kellett púdereznem úgy fénylett. Viszont valóban kellemesen hidratál.
Egyébként biztos, hogy változtattak az összetevőkön, mert nagyon érzékeny vagyok a parfümökre kozmetikumokban és ezt alig érezni, ill.konkrét parfümöt nem is látok az összetevőkben, csak aromát benne.

Mádara Deep Moisture Regenerating Night Cream

Mádara Deep Moisture Regenerating Night Cream
2021. december 30.

Értékelhetetlen számomra egy olyan éjszakai krém, amiben annyi a parfüm, hogy megfájdul tőle a fejem egész éjszakára. És meg ha finom illata lenne... De nem. Irgalmatlanul büdös.