Purnima

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Martina Gebhardt Happy Aging Intenzív Bőrápoló Olajkapszulák

Martina Gebhardt Happy Aging Intenzív Bőrápoló Olajkapszulák
2019. október 21.

Hihetetlen, hogy még senki nem írt ide, pedig mindenidők legfinomabb olaja ez. Nekem olyan mint ha selyembe öltöztetném az arcom és az megvédene minden káros hatástól ami a külvilágból érkezik. Egy kapszula kicsit sok, el szoktam kenni nyakra, kézre is, aztán megvárom amíg beszívja a bőröm, van egy kis sárgás színe, de ez a felesleg letörlése után eltűnik. Olajos, pattanásokra hajlamos a bőröm, amit a szintén MG zsálya termékcsaláddal mentesítek. Télen pedig hozzáadom ezt a kis hidratálást. Csodaszer, na. :)

Mádara AHA Peel Mask

Mádara AHA Peel Mask
2019. október 11.

Több mint 10 percig fent volt, de így sem csinált semmit. Se csipkedés, se pirosodás, se puhább bőr. Úgy tűnik az Ilcsis hámlasztóján kívül nekem más nem használ. :/ Még szerencse, hogy csak minta volt.

Byredo Gypsy Water

Byredo Gypsy Water
2019. augusztus 24.

Én szeretem a gypsy-ket is, és a water-t is, de ez se nem gypsy, se nem water. Cserébe viszont 2-3 fújás reggel és a könnyű vaníliát érzem magamon egészen estig. Nekem bizony tartós.

És valahol azzal a véleménnyel is egyetértek, hogy férfin lenne az igazi, ha citrusosabban és fásabban száradna rajta.

Szerettem volna szeretni, de nem. Ha víz, akkor Kurkdjian: Aqua Vitae, ha vanília, akkor Creed: Sublime Vanille.

+1: nem tudom, hogy az alapanyaga olaj alapú, vagy micsoda, de bőrre fújva olajos nyomot hagy, amit ha nem törlök le látszódik, nem szívódik be. Próbáltam más Byredo-t is, annál ez nem volt. Érthetetlen furcsaság. Remélhetőleg valamelyik illatalapanyag ilyen szerkezetű.