purpuratulips

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

183 Days by Trend It Up Loose Powder Shaker - Porcelain

183 Days by Trend It Up Loose Powder Shaker - Porcelain
2019. május 11.

Tökéletesen megéri. Mindenképpen öltözködés előtt érdemes használni, de amúgy annyira szerintem nem vészes az adagolása. Én vagy a kupakjába, vagy rögtön sminkecsetre teszek belőle és "ütögető" mozdulatokkal viszem fel. Zsírosodó bőröm van, ezzel nem szokott nap végén sem gond lenni.

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)
2019. május 11.

Ajándékba kaptam ezt a sampont az amúgy könnyen zsírosodó hajamra, tehát nem annyira kompatibilis az én hajammal. Annak ellenére, hogy száraz hajra van elvileg kitalálva, borzasztóan szárított. Pakolással használtam, így a hajvégeim szépek, de a töveknél mint egy szénaboglya. Egyáltalán nem ajánlanám száraz hajúaknak. Amúgy nincs vele különösebb baj, de magamtól biztos nem venném meg. (Az illata szinte teljesen semleges számomra.)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. november 25.

Az essence lash princess szempillaspirálom elkezdett egyre jobban peregni, pedig évek óta ezt használom. Sose szerettem sokat fizetni egy szempillaspirálért, gondoltam kipróbálom az itteni vélemények alapján. És milyen jól tettem! Tökéletesen tartja a szempilla göndörítést, hatalmasak lesznek tőle a szemeim, egész nap potyogás és minden elmozdulás nélkül a pilláimon van. Szóval mindenkinek ajánlom :)