Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta
2019. december 3.

Amikor ez a paletta megjelent még nem nagyon sminkeltem, csak alkalmanként. Akkor is beértem egy- egy monoval. Mire elkezdtem palettákat vásárolni ez már rég nem volt kapható. Nemrégiben megtudtam venni itt zsibin, aminek mondanom sem kell nagyon örültem. Újat már én sem tudok róla írni, mindent elmondtak az előttem szólók. Nagyon szeretem, bár ritkán nyúlok érte, nem akarom elhasználni. Annyira jó minőségű, hihetetlen pigmentáltsággal. Nagyon kár, hogy általában csak a limitált dolgok sikerülnek ilyen jóra.

Isana Make A Wish Tusfürdő

Isana Make A Wish Tusfürdő
2019. november 30.

Kellemes illatú, jól habzó tusfürdő. Igaz, az illat fürdés után hamar elillan. Arról, hogy szárít e vagy sem nem tudok nyilatkozni, mert a téli időszakban már muszáj testápolót használnom mindennap. Szerintem ennyi pénzért ez egy jó tusfürdő.

Catrice Pure Simplicity Baked Blush Égetett Pirosító

Catrice Pure Simplicity Baked Blush Égetett Pirosító
2019. november 30.

Rosy Verve árnyalatban vettem meg. Nagyon kellemes rózsaszín, szatén fényű pirosító. A csomagolása először kicsit fura volt a sok műanyag után. De a benne található termék kárpótolja tulajdonosát. Nekem egész nap kitart, az egyik kedvenc pirosítóm.