puttererstefi

Regisztráció dátuma: 2020. január 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 17.
Bőrtípus: -

Megnézem

Matrix Biolage Scalpsync Cooling Mint Sampon

Matrix Biolage Scalpsync Cooling Mint Sampon
2020. március 26.

Tévedésből rendeltem notinoról, de mivel itt KM-en még nem tudok eladni, ezért gondoltam, elhasználom. Most értem a tubus aljára. A zsírosodást egyáltalán nem fogja vissza, szóval végülis csak az alapvető funkcióját nem látja el... Szerencsére a hűsítő hatást nem érzem (nem szeretem, ha bizsereg a fejbőröm). Az állaga egyébként kellemes, nem csikorog, (nekem) nem szárít, jól habzik.

Diadermine Essential Care pH5 Nappali Arckrém

Diadermine Essential Care pH5 Nappali Arckrém
2020. március 26.

UVA/UVB szűrős nappali arckrémet kerestem itt KM-en, SOS kellett, mert egyébként koreai termékeket szoktam rendelni. A kevés vélemény ellenére emellett döntöttem, dm-ben 1600 Ft-ért jutottam hozzá, aminek tökre örültem az itt szereplő 3999 Ft után :) Könnyebb, kellemes krém, hamar beszívódik, szerencsére visszafogott illata van (ami a nyugat-európai kozmetikumokra általában egyáltalán nem igaz...). Viszont nekem sajnos kukacosodik, így a fényvédő ellenére leginkább éjszakára tudom használni, ami nem túl praktikus. Ezért -1 csillag, a hatása egyébként jó.

eos Shea Better Hand Cream Coconut

eos Shea Better Hand Cream Coconut
2020. március 26.

Háát... érdekes kézkrém. Először is az illata borzalmas, nagyon erős és nagyon mű. Kellemes az állaga, hamar beszívódik, de hagy egy vékony púderes réteget. Hatása sajnos nem hosszútávú, pedig kb. 2 hete minden nap használom, néha többször is. dm-ben 1000 Ft-ért jutottam hozzá, szóval az ár-érték arány nem az igazi. :(