pverus

Regisztráció dátuma: 2015. február 14.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 14.
Bőrprobléma: -

Christian Lacroix Bijou For Her EDP

Christian Lacroix Bijou For Her EDP
2015. október 29.

Szerencsére csak egy illatmintát rendeltem belőle, amit tegnap próbáltam ki. Fúj. Tipikusan olyan fojtogatóan édeskés illata van, amitől egyből elkap a hányinger. Szerintem tucatillat, semmi megkülönböztetőt nem tudok róla írni, teljesen ugyanolyan, mint az elmúlt egy évben megjelent Avon parfümök többsége, régebben sokkal jobb illatokat alkottak. Szerintem.

Aveo Mandel Körömlakklemosó

Aveo Mandel Körömlakklemosó
2015. október 15.

Kedvenc körömlakklemosóm ever. Már évek óta csak ezt vagyok hajlandó használni. :D Amiért számomra szerethető az az, hogy nem érzem sokáig az illatát, a hideg kiráz az agyonillatosított mandulás vagy málnás, stb. körömlakklemosóktól, nem is értem miért kell erőltetni a túlillatosítást, a tiszta acetonnak alig van szaga. :D A másik amiért nagyon szeretem az az, hogy nem "csapódik ki" semmi sem a körmömön száradás közben, pl sok acetonmentesnél tapasztalom, hogy kicsapódik valami fehér poros állagú "izé" a körmömre. És nem szárít, már évek óta 2 naponta festem a körmöm, és semmi baja sem lett ettől a körömlakklemosótól. És nagyon gyorsan oldja a lakkokat, úgyhogy 20 millió csillag. :D

Avon Anew Hydro-Advance Hidratáló Éjszakai Gélkrém

Avon Anew Hydro-Advance Hidratáló Éjszakai Gélkrém
2015. október 15.

Pár hónapja használom már ezt krémet éjszakára. Felbontás után az első gondolatom az volt, hogy ez az Anew Aqua Youth, csak újabb kiadásban, az illata és az állaga is teljesen ugyanolyan. A géles állagának köszönhetően könnyen felszívódik, bár nem érzem azt, hogy teljesen beszívja a bőröm, mivel reggel mindig érzem, hogy marad valami a arcom felszínén. A hidratálása tökéletes, egy rossz szavam sem lehet rá. 5 csillag, mert semmiféle irritációt nem tapasztaltam. :D