pzita93

Regisztráció dátuma: 2014. július 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash
2021. április 13.

Lassan egy éve csak ezt használom, és amíg elérhető lesz maradok is nála. Lágy, finom, tartós illat, géles állag, hidratáló hatás, és remek tisztítás. Mindent tud, amit keresek egy tusfürdőben. Nincs utána fura, ragadós vagy feszülős érzet, nem okoz irritációt, csak puha, illatos bőrt. :)

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. április 13.

Szemét mentes, illat mentes, remekül tisztít, ár-érték arányban szuper, hidratál, bőrirritációt/pattanásokat nem okoz, praktikus a pumpás kiszerelés. Egyszerűen nem tudok róla semmi rosszat írni. Sokadjára választom már újra és újra. :)

Tadé Extra Gyengéd Babérszappan

Tadé Extra Gyengéd Babérszappan
2019. december 9.
(!)

Én magam nem vagyok egy nagy szappan rajongó, mert nem szeretem azt a fura ragacsos érzetet amit hagynak, de mikor megláttam hogy egy ilyen szuperszappant lehet tesztelni, mindenképp szerettem volna adni neki egy esélyt. Végül nem csalódtam, szappanhoz képest szuper. :D Az illata nagyon jó, jól habzik, egész selymes érzetet hagy maga után, és az embernek tényleg olyan igazi tiszta érzete lesz tőle. A csomagolás és az összetevők is nagyon szuperek, így összességében semmi rosszat nem tudok róla elmondani. Még az ára is jó, tekintve hogy hónapokig kitart. 5*! :)