pzsofia

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2017. április 11.

Egyszer vettem és soha többé. Pirossas-vörösses árnyalatúra szoktam festeni a hajam. Először tetszett, hogy nem volt olyan intenziv piros a szine, hanem az a kellemes árnyalat jött elő, ami egyébként 2-3 hét után szokott. Aztán másnap rájöttem, hogy olyan, mintha be sem festettem volna a hajam, fakó volt, kopott és a hajam olyan lett tőle, mint a seprű. 2 nap múlva visszatértem a bevált festékemhez és újrafestettem.

Ingrid Cosmetics Mattifying and Anti- Redndess Makeup Base

Ingrid Cosmetics Mattifying and Anti- Redndess Makeup Base
2016. június 20.

4 csillagot kap, mert kicsit tőbbre számítottam tőle, de így is nagyon jó! A zöld színe miatt abban reménykedtem, hogy hatásosabban fogja elrejteni a piros pattanásokat, ám ez nem így van. Arra viszont, hogy egységes és matt színt adjon az arcnak, tőkéletes! Valamennyire még fed is és ha elég világos a bőröd, nem kell fölé púder vagy alapozó sem. Azoknak, akiknek sötétebb rányalatú a bőre, nem ajánlanám, hogy egyedül ezt használják.
Másik nagy pozitívuma számomra, hogy nem zsírosodik tőle a bőröm, pedig az enyém igazán hajlamos rá. A smink (esetemben pirosító) szépen megtapad rajta és kihozza a színét. Ez alapján gondolom, hogy a púderrel is szépen elvegyül.
Az ára kicsit húzós, úgyhogy megtartom különleges alkalmakra, bár...amilyen kevés kell belőle, akár minden nap is megérné használni.

UPDATE: Visszatértem felpontozni. A pattanásokkal továbbra sem tesz csodát, viszont nemrégiben volt egy vendégem (sminkelés) és felsütötte a nap az arcát elég látványosan. Bekentem ezzel az alappal és volt pirosság, nincs pirosság. :) Ugyanúgy tudtam sminkelni rá, mint normál esetben, szóval mégis tud valamit. Ajánlom azoknak, akik könnyen kipirosodnak.

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték
2015. november 13.

4 csillagot kap, de ez nem biztos, hogy a termék hibája, lehet csak nekem voltak túlzott elvárásaim. Ami a színét illeti, nekem a barna árnyalat teljesen jó volt. Könnyű kikeverni, nagyon jó a kis spatulája is, nem okozott irritációt és szépen befedte a szálakat. Kevés kell belőle, szóval sokáig ki fog tartani és nevetségesen olcsó.
Ami miatt levontam egy csillagot az az, hogy reméltem, hogy a szemöldök szálak közötti bőrfelületen tovább látható lesz, mint 2-3 nap. Igazából ezért próbálkoztam meg a szemöldök festéssel, mert igy nem kellene minden reggel ceruzáznom. Azért még át fogom festeni párszor, hátha "beissza" a bőröm egy idő után. :) Ha valakinek van ötlete, bevált praktikája, hogy hogyan érhetném ezt el, hallgatom! :)

2 MÁRKA