QAMeli

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Ultra Rich Bodycreme

Isana Ultra Rich Bodycreme
2018. július 12.

Ma vettem meg, ismét egy impulzív vásárlás eredménye... Az illata nem túl jó, ahogy az előző kommentben is írták: felolvasztott zsírkréta, minimális virágillattal keverve. Ez még el is menne, de olyan ragacsos maradt utána a kezem, amilyet még sosem tapasztaltam. Nem csak hogy nem használom majd el, de vissza is kérem holnap az árát.

Signal Micro-Granules Fogkrém

Signal Micro-Granules Fogkrém
2018. június 27.

Évek óta használjuk párommal. Amikor valamiért mégis másik fogkrém került a kosárba, pár nap után mindig megbántam, és végül visszatértünk ehhez. Nagyon olcsó, nagyon hatékonyan tisztít. Mindig gondom volt a fogkőképződéssel, de mióta ezt használom, nincs problémám. Sok a tömött és gyökérkezelt fogam, és a töméseimet se bántotta. Mindent összevetve jár az 5 csillag.

p2 Körömbőr Eltávolító Gél

p2 Körömbőr Eltávolító Gél
2018. április 16.

Gyönyörűen leoldotta a száraz bőrt a körmeim körül! Korábban bőrvágó ollóval álltam neki, hááát, több-kevesebb sikerrel :D Na de ez a gél megoldotta a problémát. Az applikátora szerintem nem praktikus, egy ecset jobb lett volna, de meg lehet szokni. Én egyszerre csak 2 körömre vittem fel, mert a leírás szerint 15 másodperc alatt hat (és tényleg!), majd essence rose wood pálcikával toltam/töröltem le a feloldott bőrt. Szóval nekem bevált, remélem másnak is bejön majd :)

1 ÖSSZETEVŐ