Qassam

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Atrix Intensive Kézkrém

Atrix Intensive Kézkrém
2022. január 8.

Hamar beszívódik. Tetszik, hogy nem hagy zsíros érzést, ha bekenem. Első kenèsre úgy tűnik puhább tőle a kezem. Csak azért 4 🌟 mert még nem tudom mennyire fogja helyre hozni a kiszáradt kezem. Ahhoz egy kenès kevés.

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém
2021. május 26.

Álló munkát végzek napi 6 órában. Ami nagyon megterheli az amúgy is visszeres lábaimat. Többször is elgondolkodtam azon, hogy munkahelyet váltok ez miatt. Régebben a Westend be kaptam egy kicsi mintát kipróbálásra. Lábápolás után használtam és nagyon puha selymes lett tőle a lábam miközben hűsitette. Vettem is belőle. Elég drága, de mindig volt itthon, csak ritkán használtan amikor körmöt vágtam és reszeltem a sarkam. Most valamelyik nap gondoltam bekenem a két lábszáranat a talpammmal együtt. Már az első napi használat után éreztem jótékony hatását. Azóta minden nap reggel munka előtt és munka után itthon kenem vele. Nekem ez csodaszer, mert azóta elfelejtettem a lábfájást, lábfáradságot és nem gondolok arra, hogy másik munkát keressék. Szerencsére van egy patika ahol olcsóbban megtudom venni. Szent Máté gyógyszertár Vámház körút 13. Itt csak 2990ft. De legalább 3 éve. Onnan tudom, hogy már akkor is itt vettem ugyanennyièrt.

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2020. augusztus 2.

Pozitívum, hogy natúrkozmetikum. Nekem száraz inkább a bőrtípusom. Nagyon kicsi kell belőle, mivel elég zsíros testes krém. Én inkább éjszakára, vagy télre a hűvösebb napokra ajánlanám. Nyáron is jó de még az a nagyon kevés is sok. Nekem az illata semleges. Nem irritálja a bőröm egyáltalán. Tegnap kezdtem el használni, reggelre szép puha lett a bőröm tőle. Azért esett erre a választásom mivel szintén az alverde rózsavízet használom arclemosókènt, és nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban. Remélem hogy ebben a filmben sem fogok csalódni.