Qassam

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Echosline Seliar Synergy Color Ammónia- és pPD Mentes Krémhajfesték

Echosline Seliar Synergy Color Ammónia- és pPD Mentes Krémhajfesték
2019. május 12.

10.01E számú oxival együtt 3085ft volt. Bézs szőkèből akartam hideg szőkèt. Keverèsi arány 1-1/5. 50 percet volt a hajamon, utánna mostam le. Az eredmény szuper! A termék leírás maximálisan pontos. Mindig itthon festem a hajam és most a kívánt szín mindenhol egységes, tövètől a végéig. Nem úgy mint eddig, amikor bolti dobozosat használtam. Soha többet bolti dobozos! A krém 100ml az oxi 150ml. Rövid hajamhoz ez most a mai festést leszámítva elég lesz plusz 3 alkalommal. Lelőhelye, Ferenc Krt 41. Fodrász kellék üzlet. Az eladó hölgy nagyon kedves és igazán profi, mert mindent tud. Remek üzletet csináltam, mert a fent említett kiszerelés és ár, havi 770 ft- ra jön ki.

O'keeffe’s Working Hands Kézkrém

O'keeffe’s Working Hands Kézkrém
2019. február 8.

Ez egy csodálatos krém, mert egy éjszaka alatt rendbe hozta a száraz és repedezett ujjaim.

Rose of Bulgaria Rózsavíz Arctonik

Rose of Bulgaria Rózsavíz Arctonik
2018. december 30.

Száraz és érzékeny is az arcbőröm, ezért nehezen találok megfelelő arcápolót. Teszi a dolgát ahogy a leírásban van. Előtte a dm- ben kapható Alverde pumpás rózsavizet használtam, csak az elfogyott és már nem elérhető 😥 A kettő között különbséget nem tapasztalok. Mind a kettő Bio és parabèn mentes 😍 Imádom.