Qassam

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2020. augusztus 2.

Pozitívum, hogy natúrkozmetikum. Nekem száraz inkább a bőrtípusom. Nagyon kicsi kell belőle, mivel elég zsíros testes krém. Én inkább éjszakára, vagy télre a hűvösebb napokra ajánlanám. Nyáron is jó de még az a nagyon kevés is sok. Nekem az illata semleges. Nem irritálja a bőröm egyáltalán. Tegnap kezdtem el használni, reggelre szép puha lett a bőröm tőle. Azért esett erre a választásom mivel szintén az alverde rózsavízet használom arclemosókènt, és nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban. Remélem hogy ebben a filmben sem fogok csalódni.

Palette Instant Color Hajszínező

Palette Instant Color Hajszínező
2020. február 4.

Férjemnek ősz hajára vettem csoki barnát. 45 percig volt a haján. Csoki barna helyett, sötét bèzs színű lett. Nekem bejött ez a szín, kifejezetten tetszik! Voltaképpen fiatalitott rajta én úgy látom, hogy jól áll neki ez a szín. Rövid a haja. Meglátjuk hány hajmosásig férjem véleménye az, hogy jó annak ellenére, hogy nem a kívánt szín lett a végeredmény.

Echosline Seliar Synergy Color Ammónia- és pPD Mentes Krémhajfesték

Echosline Seliar Synergy Color Ammónia- és pPD Mentes Krémhajfesték
2019. május 12.

10.01E számú oxival együtt 3085ft volt. Bézs szőkèből akartam hideg szőkèt. Keverèsi arány 1-1/5. 50 percet volt a hajamon, utánna mostam le. Az eredmény szuper! A termék leírás maximálisan pontos. Mindig itthon festem a hajam és most a kívánt szín mindenhol egységes, tövètől a végéig. Nem úgy mint eddig, amikor bolti dobozosat használtam. Soha többet bolti dobozos! A krém 100ml az oxi 150ml. Rövid hajamhoz ez most a mai festést leszámítva elég lesz plusz 3 alkalommal. Lelőhelye, Ferenc Krt 41. Fodrász kellék üzlet. Az eladó hölgy nagyon kedves és igazán profi, mert mindent tud. Remek üzletet csináltam, mert a fent említett kiszerelés és ár, havi 770 ft- ra jön ki.