Quebeck

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Cream

Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Cream
2022. május 16.

Na, ezt hívom én krémnek! Hihetetlenül jó kis cucc, brutál az ára de ha megengedheted magadnak érdemes kipróbálni - abszolút hozza ami ígér! Testes krém de nem nehéz és nem zsíros, tényleg feszesebb a bőr tőle, ami szinte hihetetlen de így van! Tényleg nincs mit írni róla csak hogy nagggyon jó 😉 Remélem hosszú távon is beválik.....

Jo Malone Lupin & Patchouli Cologne Spray

Jo Malone Lupin & Patchouli Cologne Spray
2022. március 24.

Azt kell hogy mondjam nekem tetszik!
Hasonló illat mint a Coco Noir vagy a Memo Paris Tamarindo, ott mocorog azon a vonalon.
Nincs is nagyon mit írni róla, sok pacsuli és virág - picit pasis is de a jó értelemben, karcos de nem lesz férfias a bőrön. Abszolút uniszex. Aki szereti a pacsulis illatokat az nem hibázhat vele 😉
Tartós is, ami a Jo Malone illatokról sajnos ritkán mondható el.
Tetszik 😉

Ormonde Jayne Byzance EDP

Ormonde Jayne Byzance EDP
2021. november 3.

Szerintem a legszebb Ormonde Jayne illat.
Csodálatos feketeribizlis nyitás de igazán krémesen tálalva, érezni a babás, puha, tejes illatot is benne és természetesen a vaníliát is jócskán.
Nincs túltolva benne egyik sem, picit olyan mint az egyensúly tészta mikor sütünk, el vannak benne osztva az arányok, pont annyira ribizlis, mint amennyire tejes-vaníliás 😉
Tartóssága nem egetverő de azért 5-6 órán keresztül intenzíven jelen van.
Nálam ez ősszel és télen alap tavaly óta, olyan jó beleburkolózni mintha egy puha kasmír sálat viselne az ember.
(Fragrantica-n a Baccarat Rouge-hoz hasonlítják de véleményem szerint köze nincs hozzá)