Queen16

Regisztráció dátuma: 2020. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sleek Chasing The Sun Szemhéjpúder Paletta

Sleek Chasing The Sun Szemhéjpúder Paletta
2020. július 2.

Elsö Sleek termékem ettől a márkátol mikor a müllerben nézelődtünk egyből szerelem volt első látásra,nem drága, különleges vibralo színek,igazi nyári paletta,a sárga szerelem, közepesen pigementált,könnyen épithetőek a színek,a csillámosakat célszerű ujjal felvinni úgy jobban átjön a szín a paletából, porolnak, jol párosithatoak a szinek, a lila árnyalat nem a kedvencem,de a többi szín nagyon szép.

Balea Fátyolmaszk Szemkörnyékre

Balea Fátyolmaszk Szemkörnyékre
2020. június 30.

A maszknak a mérete tényleg vicc,nem fedi el teljesen a szemkörnyék részt, de azért a homlokodig ki jön, enyhe égést éreztem a szemhéjamon,pirosodást viszketést nem tapasztaltam, semmi változást nem hozott bár nem is vártam tőle csodát csak kis relaxnak jó 15 p előre a hütőbe rakom hogy hideg legyen aztan fent hagyom 10-12 percig majd a maradekot be maszirozom,elhasznalom még a maradék kettőt,de nem veszem újra.

Makeup Revolution Baking Powder Ghost Finish Fixáló Púder

Makeup Revolution Baking Powder Ghost Finish Fixáló Púder
2020. június 22.

Nekem bevált, mindenapi sminkem része szemhéj alapot bázist,ezzel fixálom, jol matít, bakingelni nem szoktam csak nagyon ritkán kicsit fehérit bár sztem az ósszes baking powdernek van egy kis fehérítő hatása,és én amugy is hófehér vagyok így nálam nem anyira észre vehető. Az adagolója miatt lehuzok egy csillagot mert időbe telt mire kitpasztaltam mit kéne csinalni kilyukasztottam a lyukakat és így már jól kijön az elején borzalmas volt mert csak ugy tudtam a termekbol kivenni hogy leszedtem a tetejet ami reggelente egy elég idegesito procedura de orvosoltam azóta megvagyok vele, kiszerelése miatt jó sokáig elég.