Queen16

Regisztráció dátuma: 2020. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Babylove Mildes Shampoo Sensitive

Babylove Mildes Shampoo Sensitive
2021. június 12.

Ár érték arányba ez valami filléres csoda! Kerestem egy SLS mentess sampont ebbe csak parfüm van ami elmegy egy samponnál és szinte lehetetlen parfúm menteset találni de ebbe alig van mert illatta sincs nagyon, a tudatos bőrápolásba simán bele fér ez a sampon, kicsit tovább kell maszirozni és jol felkell vizezni akkor habzik. Nem csíp és nem pirosodok ki tőle sehol, jol tisztítja a fejbőröm és nem érzem hogy száritana jó sokszor vettem újra és még újra is fogom lehetne nagyobb méretnen is kapni. :)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2021. június 11.

Termék mintát kaptam a gyógyszertárban, amit el is használtam, mivel a fényvédőm nagyon fénylik és brutál fehér réteget hagy ezért gondoltam ez jó lesz éppenhogy egy kis egységesités és normál színem lesz, világos bőrű vagyok de még a light árnyalat is kb nekem brutál sötét így a nyakamnál is el kellett dolgoznom, parfüm kivonat is szúrja a szemem, és mintha irritálta volna a pattim. Nekem enyi elég volt leszűrnöm hogy nem veszem meg ezt a terméket senkimek nem ajánlom pláne aki fehér börű.

Essence Soft Contouring Ajakceruza

Essence Soft Contouring Ajakceruza
2021. május 20.

Több színben is megvan, 05 legendary, 03 bold, 22 cherfiul mindhárom színt imádom, egyből vettem is belőle pót darabot, két szép nude szín akár csak magába vagy rúzzsal kiegészitve nagyon jó alá hidratált szájon éppen anyira krémes hogy jól dolgozható legyen, 22-es árnyalat elég közkedvelt ahogy látom mert mindig utolsó darabot fogok ki belőle szinte majdnem meg egyezik az eredeti szám színével így remekül tudom vele konturozni. Ár érték arányba egyik legjobb szájcerka, régebben keményebb volt, mára krémesebb lett a textúrája szerintem, csak ajánlani tudom!