Queen16

Regisztráció dátuma: 2020. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2022. június 23.

Mivel sok jòt halottam az essence spiràlokròl plàne erröl a kollekciòròl, kivàncsi lettem mert nekem eddig nem igazàn vàlltak be az essence spiràlok.
Màr több mint egyhònapja hasznàlom, az elejėn nem anyira volt a kedvencem, de ahogy tōbbszòr hasznàlom tėnyleg ügyesebben hasznàlom a kefėjėt ės nagyon szėp cicàs dùs ívelt pillàkat lehet vele csinàlni ėn 3 ha kezd fogyni akàr 4 rėtegben is felviszem nagyon szėp az eredmėny alapbòl hosszu fekete dus pillàim vannak, szerintem mėg fogok kisėrletezni ezzel a kollekciò többi darabjàval, 1250 forintėrt fasza kis spiràl ės sokàig elėg. A csomagolàsàt imàdom a színe is nagyon tetszik minimalista letisztult elegàns. Szerintem egyik legjobb essence spiràl. Pròbàljàtok ki :)

Curaprox 1560 Soft Fogkefe

Curaprox 1560 Soft Fogkefe
2022. június 5.

1560 -ast hasznàlom màr ėvek òta legjobb manuàlis fogkefe a piacon.
Nekem màr nem egy fogorvos ajànlotta mikor elėg csùnya fogínygyulladàsom volt.
Közepesen kemėny ėppen anyira hogy jòl tisztitsa a fogakat de ėppen anyira hogy az ínyemet ne sėrtse fel mėgjobban.
A színei ötletesek, jòpofàk, sajnàlom hogy a Dm-ben ròzsaszínt gyakran elkapkodjàk 😂 de kb màr a legtöbb színben megvolt, akinek gyakori a fogínygyulladàsa ajànlom.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2022. május 15.

Nem vettem ėszre sose javulàst a problėmàs börōmön ha használtam rendszeresen, vagy csak nėha.
Kėtszer is pròbàlkoztam vele szerintem hagyom ezt ės màshol pròbàlkozok azelainal nekem nem vàllt be :(