queengus

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Beology Regeneráló Hajbalzsam

Schwarzkopf Beology Regeneráló Hajbalzsam
2018. március 19.

Egyszerűen imádom! Már tényleg annyi mindent kipróbáltam a szálkás, töredezett göndör hajamra a drogériástól a professzionális termékekig, hogy végső elkeseredésemben lekaptam a polcról, hátha. Nem bántam meg, se a Joico K-pak, se más termék nem volt ennyire hatásos, mint ez. Fényes és sima tapintású a hajam, könnyű kifésülni, formázni. Csillagos ötös!

Kemon Lunex Light Fast

Kemon Lunex Light Fast
2018. február 7.

A fodrászom ajánlotta, mivel nem szerettem volna leszívatni a hajam ahhoz, hogy világosabbra fessem. Kb fél órás procedúra volt az egész, rákente, kivasalta és nekem kb 2-3 árnyalattal világosabb lett, az amúgy középbarna hajam. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Diamond Nails Zselé Lakk

Diamond Nails Zselé Lakk
2018. január 5.

Én teljes mértékben meg vagyok elégedve a lakkokkal. Otthon csinálom magamnak a körmöket, 3 hétig hibátlanok, utána is csak azért szedem le, mert lenő. Akinek felválik egy tipp (én is végig szenvedtem az elejét ugyanezzel a problémával):
A kezdő csomag nem elég, be kell szerezni mellé egy primert (jobban víztalanítja a körmöt, jobban tapad a lakk) és a 2in1 base helyett rubber base-t használjatok, sokkal tartósabb lesz, a 2in1 mehet fedőlakknak. :)
Remélem tudtam segíteni :)

2 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Nem lehet tudni mit takar az elnevezés.