queenofhearts

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. október 13.

Viszonylag kezdő rutinosként vettem és a bőröm azonnal beleszeretett. Utólag hallottam, hogy érzékeny bőrűeknek sok lehet kezdésnek a 20%, de nálam semmi problémát nem okozott, az arcom gond nélkül becuppantja. Nagyon jó érzés felkenni, tetszik az állaga, szépen halványította a pattanás utáni foltokat az államon és nem utolsó sorban az ára is verhetetlen. Reggel, fényvédő előtt használom.

Sundance Naptej Gyermekeknek FF50+

Sundance Naptej Gyermekeknek FF50+
2021. október 13.

Hát, meggyűlt vele a bajom, nagyon nehéz krém, lassan szívódik be és úgy csillogok tőle, mint egy Twilight vámpír. Ráadásul (annak ellenére, hogy oktokrilén-mentes) borzasztóan irritálja a szemem. Legalább jól véd, olcsó és könnyen beszerezhető.

It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Mask Sheet

It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Mask Sheet
2021. október 13.

A boltban valahogy elkerülte a figyelmem, hogy parfümös, meg is lepődtem, mikor kinyitottam, hogy vajon mitől van ilyen erős illata. Egyébként nem rossz kis maszk, kedvező az ára, jól illeszkedett az arcomra és másnap érezhetően puhább, simább lett a bőröm. Gondolkodtam is rajta, hogy megveszem az ugyanilyen szérumot, de annyira elszoktam a parfümös kencéktől, hogy egyszerűen nem tudom elviselni ezt az erős illatot.