QueenOfTheHell

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk
2019. augusztus 8.

Kellemes nivea illat,könnyen beszívódó állag, nem okozott bőrirritációt pedig az én bőröm kb mindentől rosszul van,viszont ez pozitívum hogy itt nem tapasztaltam semmilyen pattanást vagy pirosságot.
Pici negatívumként én is azt tudnám felhozni hogy kicsit környezett a szemem néhány használatnál,bár igazából az enyém mindentől könnyezik szóval ezt nem rovom fel a terméknek csak érdemes esetleg figyelni erre is.

Balea Rebarbara & Vanília Testpermet

Balea Rebarbara & Vanília Testpermet
2018. május 28.

Nagyon vaciláltam, hogy ez vagy a málnás-licsis változat jöjjön velem haza de végül emellett döntöttem aminek meg kell mondjam nagyon örülök, mert írtó fincsi illata van a bőrömön is. Tetszik a kicsit bizsergető,hűsítő érzés amit felfújás után érezni, és ugyan nem tart hosszan, de azért mégis csak érezhető viszonylag sokáig az illata, bar ilyet úgysem azért használ az ember,hogy egész nap illatozzon. Eddig imádom!

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2018. március 3.

Úristen!! Még az oviban az egyik óvónénim/dajkám használta, és nagyon sokáig nem tudtam mi ez az illat, csak éreztem innen-onnan, és mindig olyan jó érzésem támadt tőle,mindig is olyan igazi "felnőtt illatnak" gondoltam; aztán anyu megkapta karácsonyra, én meg teljesen elaléltam tőle :D. Szoktam néha csenni tőle egy-egy fújást és akkor nem győzöm szagolgatni, amit szerencsére sokáig tehetek hiszen oltári tartós.
5csillag mert tényleg bírja egésszen másnap reggelig is, plusz mindig annyira jó érzésem támad tőle(teljesen megnyugtat, és biztonságban érzem magam). Imádom! :)