Qwerty

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Live Clean Fresh Water Hidratáló Sampon

Live Clean Fresh Water Hidratáló Sampon
2020. május 31.

A tökéletes sampon lenne, ha nem okozna korpásodást és viszketést, mint az összes többi vegán sampon, amit eddig próbáltam. Kevés kell belőle, jól habzik, a hajam puha lesz tőle és még tartása is lesz, nem kell utána semmilyen balzsam, se ragacsok, Nem zsírosít, sőt a következő mosásig ez tartja legjobb állapotban a hajam, mintha frissen mostam volna. Még az undorító sárgabarackos krémtúró szagát is megbocsátanám, az árát meg pláne.
Ezt most tényleg sajnálom, de még az sem biztos, hogy elhasználom ami még van belőle, megvenni biztos nem fogom még egyszer.

Beauty Glam Anti-Wrinkle Serum

Beauty Glam Anti-Wrinkle Serum
2020. május 27.

Rajtam azért már lenne mit alkosson, de sajnos nem sikerült neki. Még a nagyítóval látható ráncocskákon se láttam semmi változást, pedig aztán toltam reggel és este. Csak annyit értem el, hogy ez a zselés állag még inkább szárított a bőrömön. Önmagában nem szívódik be se száraz, se nedves bőrön, csak rámszárad. Kis arckrémmel próbáltam kevergetni, úgy azért jobb volt, csak úgy sem ért semmit. Úgy tűnik az én száraz, zárt pórusú bőrömmel valahogy nem működik. Annyit vettem észre, hogy bár nem vagyok hajlamos pattanásokra és mitesszerekre, de amíg használtam még annyi se volt, mint egyébként. De ez minden.
Nekem ráadásul ez a pipettázós bénázás sem tartozik a kedvenceim közé.

4711 Remix Cologne 2020

4711 Remix Cologne 2020
2020. május 17.

Na, végre egy próbálkozás, ami mutat valamit a klasszikusból. Eddig akármelyiket szagoltam, csak zavaró katyvasz volt. Ez szinte egy az egyben a klasszikus 4711 egy kis könnyítéssel. Sokkal frissebb, modernebb kivitelben. Egyáltalán nem limonádé.