Qwerty

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Chloé Lumineuse Eau De Parfum

Chloé Lumineuse Eau De Parfum
2024. június 13.

Mintát kaptam belőle vásárlás mellé, megnézve az illatjegyeket úgy gondoltam jobb lenne, ha nem fújnám magamra, nem az én világom, jázminos és vaníliás, ráadásul Chloé, abból pedig még egyetlenegy sem működött rajtam. De mégis milyen illatfüggő lennék, ha nem próbálnám ki, mikor új mintához jutok? Nem reméltem semmi jót, ehhez képest kifújáskor egész kellemes citromos süti szaga volt, én ugyan nem szeretem, de rossznak nem mondható, főleg mikor pár perc után rózsával árnyalódott, felcsillant a szemem, hogy ez egészen jó. A boldogság sajnálatosan csak eddig tartott, pillanat alatt sűrű sziruppá változott, egy dolog, hogy édes, de mellé balzsamos is, csak hogy fokozza a hatást, ugyanakkor valami kis fanyar citrusosság kevereg benne folyamatosan, és persze vanília. A leszáradás fázisát inkább lemostam magamról, eddig bírtam.
Nagyon kívül esik a komfortzónámon, ízlésemen és egy óra alatt kikészülök tőle, mégis jó. Engem a világból ki lehet kergetni ilyen fokú édességgel, de aki ezt szereti, annak tökéletes, meleg őszi illat lehet.

Clarins Lip Perfector Hidratáló Ajakfény

Clarins Lip Perfector Hidratáló Ajakfény
2024. június 10.

Számomra a színezett ajakápoló a smink, ezeken kívül van még egy lejárt szavatosságú, alig használt korrektorom, ennyi. Nagy ritkán próbálok ezt-azt, de nem viszem túlzásba, úgyis a kukában köt ki minden. Egy enyhe szín és nagyon visszafogott fény nekem bőven elég. Másokon nem zavar a feltűnő smink sem, de megmagyarázhatatlanul viszolygok attól, hogy bármilyen rúzst vagy nedves hatású fényt magamra kenjek, más egyébről nem is beszélve. Szóval színezett ajakápolóból van némi felhalmozott készletem, ebben a kategóriában - tekintve, hogy a többség nem árt, de nem is használ, színük alig - kevés elhibázott vétel akad (egy a piactéren, 2-3 a kukában). Sajnálatosan lassan fogynak, de türelmem ezekhez sincs, reggel felpattintom, az első kaja+kávé után már nyomuk sincs, jó ez így, parfümöt sem fújok újra soha.
Ebből rosewood színem van, ezek a tömörebb, de minél kevésbé élénkek az én színeim. Ezt a terméket sem lehet megvádolni, hogy bármi fedése lenne, de a színe erőteljesebben látszik, mint a hasonló színű Dior Addict stiftes szájfénynek, bár annál kevésbé fényes és tartós. Kellemes viselet, a szín is nagyon jó, felkenve nem igazán barnás, nem szárít, tejcsoki illata van, és a mennyisége is korrekt. A hidratálás erős túlzás, de van egy kis vazelines ápoló hatása. Szeretem használni, de arra is rá kellett jöjjek, hogy ha tehetem, inkább stiftes kiszerelésekre fogok vadászni. Sem a tubusos krémek, sem a cuppogtatós, applikátoros ragacsok nem lettek kedvenceim. 4,5*

Benefit California Kissin' Colorbalm

Benefit California Kissin' Colorbalm
2024. június 10.

Van pár színezett hidratálóm, de mindig kell egy olyan, mi még nem volt. Általában a sötétebb, fás, barnás tónusokat kedvelem; élénk piros, rózsaszín, lila vagy narancsos árnyalat ne legyen semmiképp. Megszoktam azt is, hogy ezek a termékek nem igazán színeznek, de ez nekem annyira nem is hiányzik.
Ezzel a stifttel sikerült mellényúlnom, egyrészt nem találtam el a színt, egy hangyányit élénkebb, mint azt szeretném, másrészt eszméletlen fedése van, nekem ez már sok. Az íze is fura volt elsőre, illata nagyon enyhe. Feltettem eladásara.

1 ÖSSZETEVŐ