Qwerty

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Burberry The Beat EDT

Burberry The Beat EDT
2019. november 19.

Vakvásárlás volt, sehol nem láttam polcra kitéve, így a vélemények és az edp-m tapasztalatai alapján döntöttem úgy, hogy kell. Minden kell, amiről azt állítják, hogy a SD Sea and Sun-ra hasonlít (és tényleg, de csak kb. 2 óra múlva). Mivel nekem jóformán csak hétköznapjaim vannak, leginkább a tisztaságillatokra, komfortillatokra vadászom, nagyon is esélyesnek látszott.

Volt kockázata is, a legtöbb Bb vagy naftalinszagú rajtam, vagy túl édes. Az edp változata ennek is túl édes, pedig alapjában kellemesnek találom.
Ha nem állítanák, hogy ez ugyanazok az összetevők, el se hinném, annyira másnak érzem a kettőt. Ez rajtam egy kellemes, könnyed citromos tea, ezt az állapotát tartja is 1-2 óráig. Megjelenik a szokásos borsos szúrósság is elég hamar, de nem veszi magát komolyan. Komoly fás mélységeket nem is vártam tőle, ennek ellenére alakulgat az illat az idő múlásával, fűszeresebb, komolyabb lesz, szerencsére a citromosságból is veszít. Nem lesz belőle lightblue, se greentea.
Mióta megvan, nem tudtam leakadni róla, nyilván a szokatlan őszi meleg miatt is.

Balea Cremeseife Sensitive Krémszappan

Balea Cremeseife Sensitive Krémszappan
2019. november 19.

Húzósra szárítja a bőrt és durván, rondán szétázik napi 3-4 használat mellett. Illata nincs.
Három napig bírtam idegekkel, ma kidobtam.

DKNY Women Energizing

DKNY Women Energizing
2019. november 17.

Vannak dolgok amikre figyelmeztető feliratot kellene tenni. Ennek konkrétan poloskaszaga van. Talán a vodka és valami zöldes dolog áll össze bogárbűzzé az agyamban, esetleg a minta romlott, nem tudom, de magamra nem kenem még egyszer.