Qwerty

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Essence Lip Care Booster Ajakvaj

Essence Lip Care Booster Ajakvaj
2021. április 21.

Igen, a tubus tényleg éles. Persze rögtön kipróbáltam és rögtön eszembe is jutott, hogy ebbe mindenki beleszaladt. Én is. Otthon aztán megkezeltem egy leharcolt körömreszelővel, azóta nem karcol. Az ujjammal kenegetni én sem akarnám. Ha amúgy minden rendben lenne vele. De sajnos nem, mert zsíros réteget hagy, ennek ellenére szárít. Cuki, meg kókusz, de csak bajt okoz. Kukában fogja végezni.

Essence Lip Care Booster Lip Peeling

Essence Lip Care Booster Lip Peeling
2021. április 21.

Naná, hogy nem tudtam otthagyni. Ajakradírnak egy nagy nulla, nem sok szemcsét találtam benne, azok is apróak, nem sok vizet zavarnak. Ajakápolónak viszont jó. Nagyon kellemes az anyaga, sokkal jobban ápol, mint a tubusos kókuszos ajakvaj, amit szintén megvettem, ha már ott volt a polcon mellette. Az illata is kellemes, nem hagy réteget, nem szárít, nem drága.

Jayjun Szemkörnyék Maszk - Green Tea

Jayjun Szemkörnyék Maszk - Green Tea
2021. április 13.

Rákattantam erre a tapaszra, nem volt különösebb oka, megtetszett. A szemkörnyékemmel nincs különösebb gondom, legalábbis olyan nem, amit két nap pihentető alvás ne tudna helyrehozni, de arra jelenleg sokkal kevesebb az esély, mint szilikonmentes koreai terméket találni, pedig az is erős kihívás. Ebben nem találtam szilikont, az összetevők is jónak tűntek, azért is vettem meg, nyilván némi leárazás is motivált. A tapaszok jók, elég nagyok is, és bőven sok trutyiban úsznak. Adnak hozzá spatulát, de így is sokat bénázok, mert csúsznak rendesen. Kicsit le is kell csöpögtetni a doboz felett, mert különben még az arcomon is végigfolyik, annyi anyag van rajtuk. Az elején emiatt csúszkálnak is kicsit, de nem vészes, 1-2 perc alatt tapadnak annyira, hogy nem mozdulnak el 20-30 percig. Kellemes viselet, nem csíp, a szememet sem irritálja, de látványos hatása sincs. Kicsit lejjebb vitte a szemem alatti enyhe duzzanatot, de ezt csak másnap reggel vettem észre legelső alkalommal. 2-3 naponta használom, ez a hatása azóta folyamatosan megmaradt. Simításban, karikák eltüntetésében nem igazán hatékony. Enyhe zöldteás illata van, elhasználgatom, de ahogy magamat ismerem, meg is unom ezt a műfajt, mire elfogy. Vagy hamarabb. Drága, de darabra átszámolva olcsóbb, mint némelyik páronként csomagolt drogériás társa.

1 ÖSSZETEVŐ