rabbitdoubt

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: -

Megnézem

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2019. október 17.

Amikor kijött, megvettem, el is használtam, sokáig tartott, akkor annyira nem vettem észre a hatalmas fordulatot. Aztán, amikor elfogyott, elfelejtettem újravásárolni, abszolút nem is hámlasztottam. A lényeg, hogy észrevettem magamon, hogy nem annyira szép a bőröm, és a hormonális változások jobban megviselik, mint azelőtt (emellett persze szeretem nyomkodni magam, és magamnak 'elrontani' a dolgokat).

Gondoltam, hogy adok a hámlasztásnak megint egy esélyt, mert az, hogy piszkálom magam, nem eredményez kevesebb mitesszert, csak többet, és tágabb pórusokat.. nem vártam tőle csodát, csak mégis legyen egyenletesebb kicsit a bőröm. Hiányzott, mondhatom! :) Lassan 1 hónapja használom újra, és én észreveszem a változást a bőrömön. Általában ez van a menün, hogyha nem radírozok, illetve néha beiktatom helyette a smooth out változatát, illetve az ordinary cinkes szuszpenzióját is igyekszem napi szinten adagolni a bőrömnek. Szeretem!

Rosalind Soak-Off Gel Polish

Rosalind Soak-Off Gel Polish
2019. szeptember 26.

Update:
Sajnos a sok rendelt körömlakkból igazán 1 volt olyan, ami tényleg tartós volt, és nem pattogzott semerre 1 hét után. :( Leveszek egy csillagot, de az ár miatt még mindig megéri!
----------------------
Az utóbbi időben mozgatta a fantáziámat a géllakkozás, szóval rendeltem egy UV lámpát, illetve megtaláltam ezeket a körömlakkokat. Az olcsóbbnál is olcsóbb kategóriára volt leárazva aliexpressen, rögtön be is került a kosárba belőle vagy 6 árnyalat tesztként. :) Eddig abszolúte meg vagyok velük elégedve, bár csak egy árnyalatot próbáltam, de tartós, szép, és annyira nem is nehéz vele dolgozni (bár nem próbáltam még mást). A saját base + top coatjával használom, igaz, ami igaz, hogy tényleg kicsit kicsi a kiszerelés, de 250-260 ft-okért bőven megérte!

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration
2019. szeptember 3.

Krémmánia beauty boxból, a szantálfás változatát már használom tusfürdőként. Mindkettő nagy szerelem illat terén, de ez annyira megfogott, hogy megvettem a sampon-balzsam változatot is. Igaz, hogy kicsit drága, de relatíve sokáig elég, vegán termék, újrahasznosított üveg.. ez számomra eléggé pozitív. Az INCI-je nem a legmeggyőzőbb, de szerencsére még nem vettem észre semmilyen problémát a bőrömön!

----
update: kis kiszerelés után egy nagyot is vettem, szerelem! :)