rabbitdoubt

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: -

1 ELADÓ KRÉM

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2022. március 24.

Először anyukámon éreztem, aztán kipróbáltam, és megszerettem. :) A párom is többször megjegyezte, amikor ezzel voltam befújva, hogy milyen jó illatom van. Nem tolakodó, kellemes, viszont sajnos a tartóssága nem a legjobb, max. 1-2 órán át érződik rajtam.

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2021. december 26.

Oh, bárcsak ne működne.. -_- vettem 2 db-ot deciemről minimális akcióval, mert már régóta izgatta a fantáziámat. Gondoltam, HAHA, majd jól nem működik és eladom, és nem kell többé újravennem, dehát a fránya mindenit, LÁTHATÓAN szereti a bőröm, pedig nem gondoltam volna, hogy ennyire észrevehető a változás már a használat után. Általában reggel, néha este is használom (jelenleg még fogyasztom ki a másik hyaluront), de ez olyan szépen és lágyan terül a bőrön, és feltölt, hogy muszáj lesz újravennem (hiába, legdrágább szérumom eddig, de ejj, megéri a pénzét).

Chloè Nomade Absolu EDP

Chloè Nomade Absolu EDP
2021. november 12.

Mintát kaptam belőle, valamiért megfogott. Nagyon erős, karakteres illat, néhol szúrósba is átmegy, viszont szép lecsengése van, nem tudtam abbahagyni a csuklóm szagolgatását. Mondjuk én szeretem a kicsit maszkulinabb vonalat. :) Az eredeti Nomade-t nem ismerem, de ráillatolok ezek után arra is. Azt még nem sikerült eldöntenem, hogy nagy üveggel bevállalom-e, de borzolja a kíváncsiságomat. :)

Update: el sikerült döntenem, igyekeztem rápihenni az ötletre, de black fridayen mégis beröppent a kosárba egy 75ml-es üveggel! :)

Update2: még mindig szerelem, rajtam nagyon tartós, talán ez az első olyan parfüm, ami egész napot kibír rajtam