rabbitdoubt

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: -

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. március 11.

Tényleg szerethető termék, nem tett semmi rosszat a bőrömmel, pozitívabbá tette a tonikokról alkotott képemet (eddig csak rosszhoz volt szerencsém). Szépek az összetevői, abszolút hozza azt a megbízható minőséget, amit a G&G-től kapunk mindig. Most épp az aloe-verás tonikkal kísérletezem, de valószínűleg még vissza fogok térni ehhez is! :) Szórófejjel tényleg jobb lehetne.

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss
2021. március 11.

Sajnos én sem jó véleménnyel vagyok róla. Irritáló az illata (pedig a kókuszos dolgokat szeretem), de ez a legszubjektívebb szempont. Laza állagú, nehezen szívódik be, ragacsos érzést hagy maga után, és én nem vettem észre, hogy táplálná a bőröm.

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50
2021. március 11.

Szintén csomagban vettem, így eléggé megérte az árát. Szuper az SPF 50, elég szépek az összetevői, mostanában, hogy a pandémiás időszakot éljük, és nem mozgok nagyon semerre bolton kívül, nappalra bb krém nélkül, 'hidratálóként' is használom szérum fölé (szerintem a bőrömön nem bírna el még egy hidratáló réteget maga alatt, így a G&G HA-val, C vitaminnal és b-bombbal egészen kijön).

Bár eddig ez a legjobb fényvédő, amit próbáltam, azért ez is zsírosabb érzetet hagy a bőrön, illetve néha észreveszem, hogy tágabbak a pórusaim a használat után (lehetséges mondjuk, hogy nem ennek tudható be). Szóval, még mindig keresem a tökéletest, de addig kitartok emellett. A pumpás adagoló tényleg klassz! :)