racheldawes

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs
2019. március 22.

A 373-as, "Magnetic coral" fantázianevű árnyalatot birtoklom. Alapvetően visszafogott színű (az én ízlésemnek talán már túlzóan is, jobban szeretem a karakteresebb árnyalatokat), enyhén pigmentált, nagyon dekoratív rúzs. Kellemes viselet, a tartósságával szemben sincs kifogásom és tetszik a diszkrét illata is. A hidratáló hatást azonban egyáltalán nem érzem, sőt. A felkenést követően még tényleg selymesnek és puhának érződnek az ajkak, de pár óra elteltével elkezd foltokban összecsomósodni, majd rászáradni az egész felkent réteg, ami nem egy szívderítő látvány.

InvisiBobble Traceless Hair Ring Hajgumi

InvisiBobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2019. március 22.

Akciósan sikerült hozzájutnom a "Something Blue" hármas csomagjához. Imádom! Egyáltalán nem töri vagy húzza a derékig érő, dús hajzuhatagomat, amit a "hagyományos" hajgumikkal kapcsolatban eddig nem igazán tapasztaltam. Nem nyúl ki, jól bírja a strapát, elnyűhetetlennek tűnik. Szerintem teljes áron is abszolút megéri beruházni rá.

The Body Shop Satsuma EDT

The Body Shop Satsuma EDT
2019. március 20.

Igazi tavaszi, friss (szerintem egyáltalán nem mű) illat, amely még viszonylag tartósnak is mondható. A karakteresebb parfümjeim üdítő kiegészítője lesz a következő, melegebb hónapokban.