racheldawes

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

TRESemmé Botanique Hővédő Spray

TRESemmé Botanique Hővédő Spray
2021. január 8.

Ez a harmadik hővédő a márkától, amit kipróbáltam. Ugyanazokat tudnám írni, mint a többi (Keratin Smooth, illetve Biotin + Repair 7 Primer) kapcsán is: finom illatú (talán a másik kettőnél enyhébb és kevésbé tartós), könnyen eloszlatható a hajon. Nem kelt ragacsos érzetet, a hővédelmet is megfelelően ellátja. Azért vonok le egy csillagot, mert egy picit szárít - ezt a fenti termékek esetében egyáltalán nem tapasztaltam.

Yves Rocher Téli Alma Hab és Tusfürdő

Yves Rocher Téli Alma Hab és Tusfürdő
2020. december 31.

Ajándékba kaptam, így próbáltam kevésbé kritikus lenni vele szemben, de sajnos nem győzött meg... Az illatát a flakonból megszaglászva még egész kellemesnek találtam, de használat közben aztán teljesen "művé" vált, bár szerencsére nagyobb mennyiségű vízzel vegyülve gyorsan elillant és a bőrömön sem maradt meg. Habfürdőként is próbáltam, úgy sem volt az igazi (kevés és gyorsan elillanó habok), de mentségéül szolgáljon, hogy legalább irritációt nem okozott és szárító hatást sem tapasztaltam.

Tresemmé Biotin + Repair 7 Primer Protection Hővédő Spray Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin + Repair 7 Primer Protection Hővédő Spray Károsodott Hajra
2020. december 30.

Korábban a márka Keratin Smooth hővédőjét használtam, amivel nagyon meg voltam elégedve, ezért úgy gondoltam, kipróbálom ezt a terméket is. Habár a hővédelmi funkciót jól ellátja, selymessé és puhává varázsolja a hajam, és az illata jobban tetszik, mint az utóbbinak, de mivel elég nehezen sikerül kifújnom és ezáltal szétoszlatnom a hajamon, illetve kisebb kiszerelésű is, mint a másik változat, maradok a Keratin Smooth-nál.