racheldawes

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15
2020. április 2.

Két hete használom, eddig meg vagyok vele elégedve. Összességében a DW-hez tudnám hasonlítani, mind a fedését, mind pedig a textúráját tekintve, csak sokkal kevésbé eredményez maszkhatást és köt rá az arcra, mint az utóbbi. Könnyű eldolgozni, nem ül bele a pórusokba és nem emeli ki látványosan a szárazabb területeket. Fedése nagyon jó (nekem talán túl sok is), de természetes hatást kelt. Eddig irritációt sem okozott. Tartóssága is megfelelő, egyedül a homlokom felső részén kezd el a nap vége felé lekopni, ami ugyan bosszantó egy kicsit, de az arcom más részeiről szerencsére nem "mászik" el. Negatívumként egyrészt a kissé narancsos színskálát tudnám megemlíteni, másrészt azt, hogy az ígért matt hatás sem érvényesül túl sokáig, nekem már 2-3 óra múlva elkezd csillogni az arcom (de azért nem vállalhatatlanul, púderrel korrigálható a probléma).

Update: Levonok egy csillagot, mert hosszútávon rossz hatással volt a bőrömre, pattanásokat okozott, irritált. Valamint beláttam, hogy nekem egyszerűen túl maszkos, erős a fedése.

Balea Blaubeere & Mandel Habfürdő

Balea Blaubeere & Mandel Habfürdő
2020. április 1.

Nem vagyok oda a márka fürdőtermékeiért, csak az áfonya miatt vettem meg. Sajnos az illatának köze nincs az áfonyához, de azért kellemesnek találtam. Nem tapasztaltam szárító hatást, ám különösebb táplálást sem. Nem irritált, nagy habokat képez, sokáig elég, olcsó - kb. ennyi pozitívumot tudok róla írni, ami nem is olyan rossz mérleg, ha az árát tekintem.

Vichy Minéral 89 Eyes Bőrerősítő Szemkörnyékápoló Booster

Vichy Minéral 89 Eyes Bőrerősítő Szemkörnyékápoló Booster
2020. április 1.

Nem vagyok ezzel a termékkel maradéktalanul elégedett, a márka és az ára alapján többet vártam tőle. Könnyed, vizes állagú, pillanatok alatt beszívódik a bőrbe, viszont a felkenést követően nekem pár percig irritálja a szemem. Nagy változást nem vettem észre a használata alatt, szerencsére ráncaim nincsenek, így a hidratálás volt a fő célom, amiben nem teljesített jobban, mint az általam eddig használt (és olcsóbb) termékek, pedig nem kimondottan száraz a szemkörnyékem. Elhasználom, de én sem fogom újravásárolni.