racheldawes

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Trussardi Donna Pink Marina EDT

Trussardi Donna Pink Marina EDT
2024. június 3.

Nemrég vásároltam meg, bár ez már azóta tervben volt, hogy a piacra lépésekor mintaként kipróbáltam. Könnyed, gyümölcsös-púderes illatvilág, némi "szúrós" citrusos felhanggal. Tartóssága átlagos, bőrközelben a fújást követően kb. 5-6 órával később még érzem, de egyébként a szillázs nem túl erőteljes, amit így, belépve a nyárba, nem is kifogásolok annyira. Nekem az üvege is tetszik, egyszerű, aranyos, passzol az illathoz.

Balea Sensitive Szárazsampon

Balea Sensitive Szárazsampon
2024. május 30.

Évek óta a Batiste szárazsamponjait (előbb a cseresznyés, majd az enyhébb illatú változatát) használom, de az ára és a jó vélemények hatására gondoltam, teszek vele egy próbát. Teljesen elégedett vagyok, hatásos, akár 2 nappal ki tudom tolni a következő hajmosást, az eloszlatása sem ütközik gondokba, valamint az illatmentessége is kiemelendő.

Difeel Biotin Hajbalzsam

Difeel Biotin Hajbalzsam
2024. január 10.

Szeretem ezt a balzsamot, szerintem drogériás viszonylatban meglepően jó termék. Nem voltak magas elvárásaim vele szemben, éppen ezért kellemes meglepetés volt, hogy hajmosást követően puhábbnak, és valahogy erősebbnek tűntek tőle a hajszálaim. Az illata is diszkrét, aminek én kifejezetten örülök. Egyedül a kiszerelését nem találom túl praktikusnak, a képen látható pumpás változattal biztosan egyszerűbb lehetett a használata, de az új, kupakos verzióból alig lehet "kierőszakolni" a krémet. Mindenesetre meggyőzött a hatása, így ki fogom próbálni a hajpakolást is.

3 ÖSSZETEVŐ

C8-9 Isoalkane Kockázat: