racheldawes

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam
2019. október 30.

Nagyon szeretem. Selymes, pihe-puha lesz tőle a hajam, még akkor is, ha mindössze pár percig hagyom rajta, csak úgy siklik a fésű a hajszálaim között szárítást követően. Az illata pedig nagyon finom, és napokig érzem a hajamon. Ár-érték arányban szuper termék.

Schwarzkopf Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin Sampon

Schwarzkopf Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin Sampon
2019. október 25.

Hasonlókat tudok erről a samponról írni, mint amilyeneket a hajpakolásáról "nyilatkoztam", amivel együtt használom közel egy hónapja: nem rossz, de többet vártam tőle. Szuper illatú, volument ad a hajnak, nem zsírosít, cserébe viszont sajnos - igaz kis mértékben, de - korpásodást okozott, illetve nem érzem kellően selymesnek és puhának tőle a hajam.

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Barbary Hajpakolás

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Barbary Hajpakolás
2019. október 25.

Nem rossz termék, de nem vagyok tőle lenyűgözve, az ára és a vélemények alapján többet vártam. Egy hónapja használom, hetente egyszer, és érzékelem, hogy hidratálja a hajam, viszont nem annyira selymes és könnyen fésülhető a végeredmény, mint amilyen hatást a korábban használt, drogériás hajpakolások használatával el tudtam érni. Az illata viszont tényleg kellemes, a dizájn is szép, illetve még bízok abban, hogy többszöri, tartósabb használat után a kívánt hatások is elő-előjönnek majd.