racheldawes

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Balea Professional Beautiful Long Hajbalzsam Hosszú Igénybevett Hajra

Balea Professional Beautiful Long Hajbalzsam Hosszú Igénybevett Hajra
2023. február 2.

Nemrég használtam el az első, de valószínűleg nem az utolsó tubust, ugyanis az általam eddig kipróbált egyik legjobb balzsamnak bizonyult. Selymes és puha lett tőle a hajam, és ez a hatás egészen a következő hajmosásig kitartott. A tarkómtól lefelé használtam, és már pár perc elteltével érezni lehetett, mennyivel jobb tapintásúvá, "kezelhetőbbé" váltak a hajszálaim. Az illatát nem találtam annyira kellemesnek, de mivel gyorsan elillant, így nem zavart. Mindezen pozitív hatásai mellett pedig az összetevői és az ára is meglehetősen vonzóvá teszik, megéri kipróbálni.

Nivea Olívaolajos Kézkrém

Nivea Olívaolajos Kézkrém
2022. december 5.

A munkahelyemen használom, így elsősorban a gyors beszívódás volt számomra a termék jellemzői közül a legfontosabb, aminek eleget is tesz. Az illata egy picit markáns számomra, de összességében kellemesnek találom. A hidratáló hatását nem tartom kiemelkedőnek, de mivel még otthon, esténként is be szoktam kenni a kezeim egy másik krémmel, ez a tényező nem olyan fontos számomra. Az összetevők miatt vonok le egy csillagot, ha még vásárlás előtt elolvasom, biztosan nem veszem meg.

Garnier Fructis Vitamin & Strength 10in1 Hajápoló Krém

Garnier Fructis Vitamin & Strength 10in1 Hajápoló Krém
2022. december 5.

Pár hónapja használom a terméket, hajmosást követően, még szárítás előtt teszem fel, tarkótól lefelé. Az illatát kellemesnek találom, elég tartósan benne marad a hajamban. Puha és selymes tapintású vált tőle a hajam, de ezen kívül én sem tapasztaltam mást az "ígért" hatásokból. A kiszerelése pedig tényleg nagyon gazdaságos.

2 ÖSSZETEVŐ