racheldawes

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Hada Labo Tokyo Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream

Hada Labo Tokyo Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream
2022. január 8.

Három hete használom esténként. Az állaga krémes, ezért könnyen kenhető, gyorsan beszívódik. Fő célom a hidratálás volt vele, és ezen a téren jól teljesít, a hideg miatt szárazabb szemkörnyékemet puhává varázsolja, feltölti, szerencsére irritációt sem okozott. Meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban szerintem szuper termék.

Emporio Armani Because It's You EDP

Emporio Armani Because It's You EDP
2022. január 7.

Nagyon szép emlék fűz ehhez a parfümhöz, meg is lepett a tény, hogy még nem véleményeztem. Két évvel ezelőtt az egyik online rendelésem alkalmával kaptam belőle egy kis mintát, és úgy éreztem, rátaláltam a 'signature' illatomra. Nem sokkal később letettem a szakvizsgámat, ennek örömére megjutalmaztam magam a 100 ml-es kiszerelésével. Különleges, málnás-vaníliás, édes, de nem gejl, nőies illat, viszont rajtam csak hidegebb időben működött. Nagyon tartós, még a nap végén is éreztem magamon, a ruháimon meg szinte napokig. Elegáns, kifinomult, imádtam "viselni". Terveim között szerepel az 'In love with you' változatának kipróbálása is.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2021. december 21.

Egy Black Friday akció keretében jutottam hozzá a notino.hu-ról a 30 ml-es kiszereléséhez, ugyan előzetesen mintaként már volt szerencsém kipróbálni egy kedves krémmániás eladónak köszönhetően. Már elsőre levett a lábamról, pedig egyáltalán nem vagyok oda az édeskésebb illatokért, és akkoriban, mikor a mintát használtam - késő nyáron, kora ősszel - rendkívül tartósnak is bizonyult rajtam, hajról, ruháról szinte "levakarhatatlan" volt. Mindezek fényében meglepődve tapasztaltam, hogy a "normál" kiszerelésből fújva pár órán belül már nem érzem magamon, maximum csak nagyon közel a bőrömhöz. Talán a mostani hőmérsékleti viszonyok közepette kevésbé tud kibontakozni rajtam (pedig tipikusan az az illat, amit csak hűvösebb időben, ősszel-télen szeretnék hordani), abba nem szívesen gondolok bele, hogy nem eredeti parfümöt kaptam...Mindenesetre maga az illat a kedvenceim közé tartozik, csak az utóbbiak miatt nem tudom megadni neki az öt csillagot.

1 ÖSSZETEVŐ