racz1012

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. május 25.

Egy újabb szerelemtermék. Tanulmányok ide-tanulmányok oda az én bőrömmel csodát tett, pedig használtam már sokféle retinolt, mégis ez bizonyított eddig számomra a legtöbbet. Lassan 1 hónapja használom, minden este és nem irritálta a bőrömet. Az erősebb ordinary retinolt nem tudtam elhasználni, mert azon kívül hogy irritált nem csinált látványosan semmit sem, a gyengébb ordinary pedig semmit sem használt, tindigo 1%-os retinolja volt eddig a kedvenc, mind árban, mind hatásban, mind összetevőkben, viszont azt is már kb fél éve nem használtam. Aztán kijött ez a termék és muszáj volt kipróbálnom. Valahogy többet nyújt, annyira simának tűnik a bőröm a használata után, élettel telibb lesz, pedig még nem ráncosodom, csak néhány pattanás után maradt folttal küzdök. Reggel jó érzés a tükörbe belenézni, és biztos vagyok benne hogy ennek a terméknek köszönhetem, mert nem változott a rutinomban semmi. Egy szó mint száz, szép összetevőlista, barátságos ár, én csakis ajánlani tudom mindenkinek.

Nivea Bronze Effect Body Lotion

Nivea Bronze Effect Body Lotion
2019. július 22.

Nagyon jó testápoló. A sok jó vélemény hatására gondoltam egy próbát megér, és nekem bevált. Több napon át kell használni mire látszódni fog a szín, de utána elég 3 naponta újra kenni a szín fenntartása miatt. Nagyon enyhe önbarnító illata van, amit én el tudok viselni. Nem hagy nyomot, nem kopik foltosan. Rajtam picit sárgás árnyalata van de ez belefér. Mindenképpen megéri ez a mennyiség ilyen áron.

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2019. július 1.

Szerettem használni, heti egyszer-kétszer alkalmaztam esténként. Az én bőröm egyenletesebb lett tőle. Most szinte minden este retinolt használok, így nem fér bele a rutinomba, de ha egyszer úgy alakul akkor mindenképpen vissza térek hozzá.