raczdetti

Regisztráció dátuma: 2012. június 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 5.
Bőrprobléma: -

Alverde Bio Narancs és Bio Sheavaj Krémdezodor

Alverde Bio Narancs és Bio Sheavaj Krémdezodor
2021. április 4.

Az Alverde dezodorok nekem mind azonnali csalódást okoztak, kritikán alul teljesítettek fél nap alatt, attól függetlenül hogy a felirat 24 meg 48 órás hatással kecsegtetett...

Ezért nem is tudom megmondani, mi vezérelt akkor, amikor ezt a kis narancsos csodát a kosaramba raktam, valami hetedik érzék lehetett. :)))

Első nap: huh, létezik? Eeeez valami királyságos.
Második nap: nagy merészen intenzív sportoláshoz is kipróbáltam. Eddig nem volt egyetlen alumentes termék sem, ami kiállta volna a próbát. Ez, jelentem MAKULÁTLAN. :)))
Alig érezhető semmi kis puha narancs illata van, és ápoló sheavaj-érzet felkenéskor.
Használatkor is kellemes élmény, beszívódik a bőrbe, nem képez kellemetlen réteget rajta (bár a tégelyes megoldás nem a legpraktikusabb) de az igazán wow hatás utána ért.

Meglepő volt, hogy a szagokat egyáltalán nem engedte kialakulni. Elegedetten konstatáltam, hogy az izzadást is csökkenti.
Kora reggel 1x, + késő délután a biztonság kedvéért közvetlenül sportolás előtt ismét bekentem magam vele.

Gondolom amiatt, hogy beszívódik, fehér nyomot sem hagyott a vastagabb anyagú, hosszúujjú fekete sportfelsőmön.

Ez egy igazán ritka zsír natúrdeo. Boldogság van, hogy rátaláltam kb. 7 év keresgélés után. :)))

Labello Lip Gloss Ajakápoló Olaj

Labello Lip Gloss Ajakápoló Olaj
2021. március 30.

Sosem reméltem, hogy a Labello-nál valaha is megszületik valami egészen szép összetevőkből álló vegán termék. És lőn. :)

A "transparent"-hez lett szerencsém. Maximálisan ápol, nem ragad, gyönyörű, természetes.

Viszont az "ellenállhatatlan gyümölcs illat" sajnos nagyon mű, leginkább valami epres kislányparfümre emlékeztet...

Bepanthen SensiDaily Krém

Bepanthen SensiDaily Krém
2021. március 23.

Minden tavasszal nagy szerelem. Gyógyszergyári (Bayer) krém, mégis csodaszép zöld összetevőkkel, az egyetlen narancssárga benne az E-vitamin. :) Igazi kuriózum!

Pár alkalom után megszünteti a hideg időszakot követő rémes hámló szárazságot a lábszáramon, a fiam piros körökben előjövő tavaszi ekcémáját, de még Édesapám kérges, sebesre repedezett kezét is képes volt másfél hét alatt tökéletesen rendberakni.

A tubusban akkora mennyiség van hogy heti 4x használat mellett a fele sem fogy nyár kezdetéig, amikor is már nincs rá szükségem.

Benu-ban akciósan féláron szokott lenni.

Maga a krém 10 csillagos, viszont a tartás nélküli ormótlan tubusán azért még dolgozhatnának...összességében emiatt csak 5 csillagot adok. :)))

1 ÖSSZETEVŐ