raczdetti

Regisztráció dátuma: 2012. június 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 5.
Bőrprobléma: -

Comptoir sud Pacifique Aqua Motu Intense EDP

Comptoir sud Pacifique Aqua Motu Intense EDP
2022. január 3.

Mintát rendeltem belőle a Notino-ról. Szeretem az uniszex parfümöket, a zöld füveseket és a tengerillatúakat pedig mindenekfelett. :)

Na, ebben az Aqua Motu-ban pont nincs semmi aqua, csakis és kizárólag motu (poshadt moszat cetköpettel).
Kifújáskor még elmegy kategória. Ha nagyon akarom az első pillanatban bele tudom magyarázni egészen halványan a sós víz illatát, de ez rohamosan múlik, és mindössze 2 perc elteltével olyan idegesítően öregurassá válik, hogy rohanok szappannal ledörzsölni.
Őszintén: férfiakon sem hinném, hogy vonzó illatkompozíció lenne, a páromon meg sem próbálom, félek a második sokktól, amit kapnék. :)))

UPDATE: szentségtörés ide vagy oda, egy semmitmondóan vizes-yachtos kategóriájú parfümmel EGYÜTT használva (T.T. East Coast Club), egészen különleges, harmonikus összhatást alkotnak. Meleg tengervizet és színes kagylókat a homokban idéznek így párban, épp olyan, mint egy forró nyári emlékkép. A múlton van nála a hangsúly még így is. Világűrnyi távolságra van tőle a modern izgalmasság, a vonzó újszerűség.
Elmerengésre, így télen, itthonra jó, legalább nem kell kidobnom... :))

Anita Toth Mélyhidratáló Arckrém

Anita Toth Mélyhidratáló Arckrém
2021. október 19.

Tesztelésre kaptam. Kombinált arcbőröm van, ezért alapvetően csakis könnyű, arctej típusú krémeket/géleket használok, ez viszont kibontás után látszott, hogy egészen extra gazdag textúrájú krém. Rettegtem hogy csillogni-villogni fogok tőle egész nap, és gyorsan vissza is csavartam a tetejét.

Este, lefekvés előtt vettem elő újra, és jó nagyot csodálkoztam: felkenés után szinte azonnal mind beitta a bőröm és szép MATT hatású lett utána. Kb. 10 nap nappali (+ részben éjszakai) használat után úgy látom, hogy a bakuchiol összetevője tényleg simítja valamelyest a kis szem körüli ráncokat.

Egyedül az illata az, ami bár enyhe, nekem túl édeskés, mondjuk ez egyedi ízlés kérdése.

Azt az érzést szeretem benne, hogy van hatása. Egyszerűen érzem, amikor felkenem, hogy minden jóságot töményen beleraktak, amire csak a negyedik x környéki arcbőrnek szüksége lehet. :))

Elfogyott a kis teszterem, megrendeltem a nagy kiszerelést, bár nem értem, miért csak 50 ml-s van, ez hatalmas adag. Valószínűleg elfelezem majd a nővéremmel.

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj
2021. július 15.

Formaldehid kibocsátó tartósítószerrel, szilikonnal és parabenekkel...gratulálok ziaja...nagy ívben kuka ez és a c vitaminos napvédő arctejetek is... :( siettem és nem néztem meg az összetevőket...különben nem vettem volna meg...

1 ÖSSZETEVŐ