raczrenike

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 22 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Guerlain Shalimar EDP

Guerlain Shalimar EDP
2019. november 28.

Tegnap probaltam ki ezt a parfümöt. Parfümeriaban dolgozom, es szegyenemre meg sosem foglalkoztam vele. Gyors ket fujas a karomra, ennyi jo velemeny utan mi baj erhet, aztan jött a "mi a pics..." erzes :O es erröl zengnek odat? Azok fel oras feljegyek, olyan fejfajast okoztak, hogy semmi mast sem akartam, csak, hogy valaki kaparja le ezt a büzt rolam. A vevök jönnek es jönnek, idö nincs szaladni, pulcsi rahuzva. Szünet. Istenem ez egy csoda, hat ilyen letezik???? pacsuli es vanilia az egekbe emel, tartos es annyira emlekeztet valamire a multbol, mar tegnap ota ezen gondolkozom es ez meg titokzatosabba teszi. Ma boldog tulajdonosa lettem ennek a csodanak es biztos, hogy nem hetköznapokra fogom hasznalni, ennel sokat többet erdemel, nem volt meg ilyenem, de matol ez az ünnepi parfümöm. Csak az franya elsö 30 perc, de megeri mindenkepp. Szivböl ajanlom Mindenkinek, aki ugyanugy mint en, utalja a mai divatparfümöket.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. június 15.

Sajnalom, hogy ilyen sok negativ velemeny van rola. Szerintem ez egy csodas illat. Szeretem az unisex illatokat, talan ezert nem zavar engem a kicsit "ferfias" illata.
Tölem megy az 5 csillag :)

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2019. május 21.

Tudom, hogy rengetegen imadjak, de szamomra annyira tömeg parfüm. Semmi különlegeset nem talalok benne.