Radam

Regisztráció dátuma: 2017. március 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Eucerin Dermocapillaire 5% Urea Sampon

Eucerin Dermocapillaire 5% Urea Sampon
2021. június 14.

Csodálkozva nézem a véleményeket, ebből is látszódik mennyire különbözik minden ember haja és bőre. :D

Nekem nagyon bevált szerencsére ez a sampon! Száraz, irritált, viszkető fejbőrre vettem. Az utasítás szerint használom, azaz bemasszírozom a fejbőrbe és hagyom hatni kb 3-5 percig. A benne lévő panthenol (B5 vitamin) nyugtat, még az urea és tejsav hidratál. Nekem nagyon jól működik, azóta nem viszket a fejbőröm sem, mióta használom és az eddigi 3 napos hajmosást is ki tudtam tolni 4 napra.

Érdekesség: Dr. Dray egyik videójában a száraz fejbőrről beszélt és azt mondta, hogy az egyik legjobb megoldás ellene, ha sokkal ritkábban mos hajat az ember, hátha segít valakinek, illetve nem "samponoz kétszer", hanem csak egyszer. Ebbe a hibába én is beleestem, mivel elsőre ez a sampon nekem egyáltalán nem habzik fel, de ez nem baj, mivel így is tisztít. Sokan talán ott "rontják el", hogy ezután méggyszer megmossák és akkor már tényleg leold mindent, amit nem kéne.

Nekem egyértelműen bevált, 5*.

Bioderma Sébium Global

Bioderma Sébium Global
2020. október 24.

Engem eléggé csípett felkenéskor, de az eredmény amit csinált, vmi fantasztikus volt: eltűnt minden bőrhiba az arcomról! :) Csak ne csípne... 😂😂

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír
2020. október 24.

Szerintem ez a legjobb bőrradír amit valaha használtam. Nagyon finom, apró szemcsék vannak benne, nagyon jól radíroz és nagyon puha és szép lesz utána a bőr. 5*

4 ÖSSZETEVŐ

Calcium Behenate Kockázat: