radinm

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Guerlain Jicky

Guerlain Jicky
2017. április 21.

Nagyon régóta tart az illatok iránti szerelmem, és aki ismer, pontosan tudja hogy mindig is a vintage parfümök voltak azok amik igazán megérintettek, gyűjteményem is leginkább erre épül. Jicky volt az egyetlen amit nem tudtam eddig beszerezni. Szerencsére már csak múlt időben, egy nagyon rossz pillanatomban, amikor egyáltalán nem számítottam rá, megtalált. Bevallottan nem tudok és talán nem is akarok illatokat elemezni, én mindig is az érzésekhez kötöttem őket. Sokszor és sok illatomnál írtam hogy csoda, most sem tudom máshogy megfogalmazni. Vintage Shalimar levendulával, annyira szépséges, hogy azt szavakkal nem lehet kifejezni. Ma ebben a szeles időben fátyolként ölel, minden pillanatban ott van körülöttem, nekem ez a remény illata❤ .

NARS Semi-Matte Lipstick

NARS Semi-Matte Lipstick
2016. december 29.

A véletlen sodorta utamba ezt a csodát, ajándékba kaptam Jungle Red színben. Nem vagyok, illetve már csak nem voltam rúzsos lány. Az ajándékozóm akaratlanul is mélyre taszított abba a bizonyos gödörbe. A rúzs gyönyörű matt vörös, abszolút nem szárítja a szám, tartós, szépen kopik, frissíteni gond nélkül lehet. Csomagolása számomra tökéletes, tetszik a fogása, egyszerű de nagyszerű. Azóta beszereztem három másik vöröskét, de egyik sem előzte meg, még a Guerlain rúzsom se. Nekem Ő a RÚZS!

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2016. május 9.

Három másik Diorom mellett Ő is oszlopos tag. Sokáig kerültem, egyrészt mert nem kedvelem különösebben a vaníliás illatokat, másrészt mert nem gondoltam hogy tudnak még olyat mutatni a Poison és a Dolce Vita után amitől elájulok, tudtak :-). Nagyon finom, krémes, ölelős illat, minőségi kivitelezésben, hiába a név kötelez. Nekem még az eredeti 98-as formula van, nem tudom a felújított verzió milyen, de a régi maga a csoda!