Best of Beauty 2019

radioaktiva

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Melted Chrome Folyékony Ajakrúzs

Essence Melted Chrome Folyékony Ajakrúzs
2019. július 16.

Kiárusításon vettem ma Rossmann-ban, féláron. Gondolom megszűnik. Iron heart árnyalat van meg, eddig tetszik. A színe abszolút telitalálat, könnyű volt felvinni, meglátjuk, hogy teljesít a nap további részében. A (fél)árát egyelőre úgy tűnik megérte.

Yves Rocher My Green Summer EDT

Yves Rocher My Green Summer EDT
2019. május 2.

A nevem radioaktiva, parfümmániás ( meg cipő, meg könyv, meg táska...meg...meg..meg,...)vagyok. De az Yves Rocher illatokat sose kedveltem, a többi terméküket se nagyon használom már, bár még törzsvásárlóként kapom a képeslapokat. Nagyon tetszett a legutóbb a sporttáska a szórólapon, hát nosza vegyünk valamit, mert kell az a táska. Bevezető áron volt ez az illatka, tetszett is ott a boltban, gondoltam majd gyorsan elfújkálom nyáron, jött haza velem. Ma fel is fújtam. Nos, rajtam ez minden, de nem Light blue ( akkor maradt volna ott, ahol van) . az elején pici citrom beköszön, de mentát én nagyon nem érzek. Aztán bejön egy pihepuha lágy krémesség. De olyan, ami valahol régen már volt. Egész nap az illatemlékeimben kutattam, mikor leesett: az egy - a szó legjobb értelmében - lebutított Trussardi Jeans. annál puhább, diszkrétebb, de nagyon finom. Nekem, rajtam. Az üvegét imádom. Olyan kis retro gyógyszertári üvegecske. A gagyi műanyag kupakot leszámítva. Úgyhogy most öröm van, meg boldogság. Simán lehet, hogy 1 hét múlva megunom, de most nagyonnagyon......Ja. délben fújtam, de én még most is érzem. Úgyhogy ez nekem bizony 5 csillag.

Police Shock-In-Scent EDP

Police Shock-In-Scent EDP
2019. május 1.

Nehéz, fojtó, tolakodó. Nem tudom minek kellene történnie, hogy ezért pénzt adjak ki és még használjam is. Elnézést mindenkitől, akinek ez bejön, engem ki lehet kergetni vele a világból.

2 ÖSSZETEVŐ

Pongamol EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott