radioaktiva

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Paco Rabanne Phantom

Paco Rabanne Phantom
2021. október 13.

Egyet kell értsek az előttem szólóval: ez bizony simán uniszex. Legalábbis én hordanám ( bár én gyakran nyúlom a fiam Black Code-ját a fekete motoros bőrdzsekis outfitemhez). Csak papírcsíkra fújtam, így nem tudom mennyire tartós, de a fantáziámat nagyon izgatja, úgyhogy teszek még vele egy próbát. Amúgy is imádom a levendulát :D. A csomagolása szerintem rémes, de mondjuk Paco Rabanne-tól nem is várok mást. Mivel még éppenhogy csak ismerkedünk, ezért 4 csillag - ami persze változhat. Bármerre.

Carolina Herrera Good Girl Superstars EDP

Carolina Herrera Good Girl Superstars EDP
2021. október 12.

Ma be kellett szaladnom a M...-be, ott jött szembe. Nekem már a csomagolás se tetszett, de azért fújtam a csuklómra ( sajnos). Kifújáskor egy az egyben Miss Giordani Intense ( szeretem). Na, mondom jó lesz ez. Aztán eltelt pár másodperc és átment valami közönséges, fullasztó pasiillatba. Órák óta ül a csuklómon és levakarhatatlan sajnos. Olvasom itt az összetevőit, és nem értem: Hol a mandula ? Hol a kávé ? Hol a kakaó ? Elment a szaglásom ? Vagy csak az én bőrömmel ennyire nem kompatibilis? Éreztem már ezt az illatot valahol, valaha rég és már akkor sem tetszett. Rajtam szúrós, irritáló, öregbácsi illat. Elnézést mindenkitől, aki szereti, de ez nagyon nem jó. A tartóssága miatt kapja a két csillagot.

Vivienne Sabó Paris Mini Szemhéjpúder Paletta

Vivienne Sabó Paris Mini Szemhéjpúder Paletta
2021. augusztus 24.

Impulzusvásárlás eredményeképp landolt a kosaramban a 02-es, ezeket a színeket viselem szívesen a szememen. Nem ismertem a márkát, de úgy voltam vele, hogy nem egy nagy összeg, kicsi is, szóval nem nagy veszteség, ha gagyi. Nos, nekem bejött. A két matt színt nem használom, de a többi jó. Ott marad, ahova tettem, diszkréten kopik, de nekem nem pereg. Volt már jobb minőségű szemhéjpúderem, nyilván, de ár-érték arányban ez teljesen jó.

2 ÖSSZETEVŐ

Pongamol EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott