radioaktiva

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Hugs & Teddies Brush Duo

Essence Hugs & Teddies Brush Duo
2023. december 2.

A cuki csomagolás, illetve az elnevezése ( az egyik kutyusom Teddy névre hallgat) miatt vettem meg. Az Essence ecseteit amúgy is használom, szóval nagyjából tudtam, hogy nem lesz nagy mellényúlás. A nagyobbikhoz nyúlok a legtöbbet, főleg pirositóhoz használom.

Oriflame Possess

Oriflame Possess
2023. november 28.

Egyelőre csak a kis kiszerelést rendeltem, kíváncsiságból. Múlt héten Madridban töltöttem pár napot és ez az illat jött velem. A frissessége illett a szikrázó napsütéshez és a 15 fokhoz, a fűszeressége pedig a közelgő Karácsony hangulatához, az ünnepi diszbe öltözött városhoz. Kisfújáskor picit zavaró, de hamar szelidül és egy nagyon kellemes, elegáns nőies illattá válik rajtam. Tartóssága is rendben. Meg fogom rendelni a nagy kiszerelést.

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2023. november 5.

Évek óta kerülgettük egymást. Tetszett, tetszett, de nem éreztem azt, hogy kell még egy újabb darab a rengeteg parfümöm mellé. Aztán - szintén parfümmán - kolléganőmön egyik nap megéreztem, és ott döntöttem el, hogy bizony kell ez nekem. És jött is az üzenet az univerzumtól, egy Glamour-kupon formájában. Úgyhogy most itt csücsül a polcon, szinte csak őt használom. Mindig kicsit más arcát mutatja. Kellemes komfortillat, munkahelyre is mehet, nem zavaró. Szillázsa nem túl nagy, tartóssága is rendben van. Úgyhogy mindent összevetve nálam 5 csillagos. Az üveg szerintem izléstelen, de emiatt nem vonok le pontot.

2 ÖSSZETEVŐ

Pongamol Kockázat: