radioaktiva

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Love Nature 2 az 1-ben Sampon Avokádó Olajjal és Kamillával

Oriflame Love Nature 2 az 1-ben Sampon Avokádó Olajjal és Kamillával
2019. július 29.

Általában szeretni szoktam az ORiflame termékeit, de ez a sampon az egyik legrosszabb, amit valaha próbáltam. 2 in 1? Nemáááár. Ha nem teszek a hajamra pakolást vagy kondícionálót, akkor olyan sprőd lesz a vége, mint egy cirokseprű. Cserébe a töve már fél nap múlva iszonyat zsíros. Tény, hogy a samponokra nagyon kényes vagyok, és az általam eddig leginkább kedveltet az Yves Rocher ezer éve nem gyártja, de ez még a basic WU2-t is alulmúla :(

Essence Melted Chrome Folyékony Ajakrúzs

Essence Melted Chrome Folyékony Ajakrúzs
2019. július 16.

Kiárusításon vettem ma Rossmann-ban, féláron. Gondolom megszűnik. Iron heart árnyalat van meg, eddig tetszik. A színe abszolút telitalálat, könnyű volt felvinni, meglátjuk, hogy teljesít a nap további részében. A (fél)árát egyelőre úgy tűnik megérte.

Yves Rocher My Green Summer EDT

Yves Rocher My Green Summer EDT
2019. május 2.

A nevem radioaktiva, parfümmániás ( meg cipő, meg könyv, meg táska...meg...meg..meg,...)vagyok. De az Yves Rocher illatokat sose kedveltem, a többi terméküket se nagyon használom már, bár még törzsvásárlóként kapom a képeslapokat. Nagyon tetszett a legutóbb a sporttáska a szórólapon, hát nosza vegyünk valamit, mert kell az a táska. Bevezető áron volt ez az illatka, tetszett is ott a boltban, gondoltam majd gyorsan elfújkálom nyáron, jött haza velem. Ma fel is fújtam. Nos, rajtam ez minden, de nem Light blue ( akkor maradt volna ott, ahol van) . az elején pici citrom beköszön, de mentát én nagyon nem érzek. Aztán bejön egy pihepuha lágy krémesség. De olyan, ami valahol régen már volt. Egész nap az illatemlékeimben kutattam, mikor leesett: az egy - a szó legjobb értelmében - lebutított Trussardi Jeans. annál puhább, diszkrétebb, de nagyon finom. Nekem, rajtam. Az üvegét imádom. Olyan kis retro gyógyszertári üvegecske. A gagyi műanyag kupakot leszámítva. Úgyhogy most öröm van, meg boldogság. Simán lehet, hogy 1 hét múlva megunom, de most nagyonnagyon......Ja. délben fújtam, de én még most is érzem. Úgyhogy ez nekem bizony 5 csillag.

2 ÖSSZETEVŐ

Pongamol EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott