rafi

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Crystal Nails 3 Step Crystalac

Crystal Nails 3 Step Crystalac
2020. június 8.

Kezdő otthoni géllakozó vagyok (a karanténhelyzet megkívánta, aztán maradt hobbiként), és egyelőre nem próbáltam más márkák géllakkjait, mert nekem a CN 3 step géllakkjai teljes mértékben beváltak. Megfelelően pigmentáltak (a leghalványabb színekből esetenként 3 réteg is kellhet, ha megfelelően vékony rétegekben visszük fel, de a legtöbb árnyalatból elég 2 réteg is), jó az ecsete, nem csíkoz, jól terül de nem folyik meg, sok színben kapható. No buffer scrub-bal készítem elő a körmeimet (de bufferelek előtte), CN compact base gel, 3 step szín majd cool top gel, így pattogásmentesen kibírja a 3-4 hetet nálam, sosem volt még gondom vele. A 48 wattos UV/led lámpámban másfél perc alatt simán megköt. Azt is szeretem, hogy nem fixálásmentesre kötnek, így baromi egyszerűen lehet transzferfóliát vagy különböző effekt-porokat használni hozzá, anélkül, hogy ehhez plusz termék kellene. Picit lehetnének olcsóbbak, de igazából amekkora mennyiség van bennük, ez nekem csak itthoni használatra baromi sokáig elég lesz. (főleg a 8ml-es változatok).

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On
2020. május 4.

Az eddig próbált alumentes deók közül abszolút kedvenc. Az esetében érvényes a 'kevesebb néha több' elv, én nagyon keveset szoktam felvinni, majd a karom mozgatásával oszlatom el a hónaljam egész felületén, így hamar szárad és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet (többet felkenve valóban eléggé tud ragadni még száradás után is), viszont így nem veszít a hatásából sem. Az illata nagyon kellemes, elég erős ahhoz, hogy minden szagot elfedjen, de nem túl tolakodó, hogy bezavarjon mondjuk egy parfümbe. Az izzadást nem gátolja, de nem is ez a feladata, ennek ellenére nálam minimálisan mérsékli az izzadás mértékét. A szagokat ellenben teljes mértékben képes elfedni. Ha viszont délután/este is megy valahová az ember, egyszer érdemes újrakenni a nap folyamán, ez viszont szerintem abszolút belefér az összetevőiért és hatásáért cserébe (azt vettem észre, hogy nagyjából addig maximális a hatása, amíg erősen érződik az illata, ha kezd tompulni, lassan ideje újrakenni). Borotválás/epilálás után minimálisan csíp, de nem durván és hamar elmúlik, viszont ennél hosszabb távú irritációt nálam abszolút nem okozott, pedig baromi érzékeny a bőröm. Igen, létezik ennél olcsóbb deo is, de ár-érték arányban szerintem abszolút megéri, mert sok nála drágább társát is veri. :)

The Beauty Mask Company Detox Kendőmaszk

The Beauty Mask Company Detox Kendőmaszk
2020. május 4.

Impulzusvásárlás volt, de még többször újra fogom venni. Az alakja elég széles, de több helyen perforált az anyag, így elszakítva azt egymásra lehet lapolni a rétegeit, így végül abszolút megfelelően passzolt az arcomhoz. A szemnek kialakított luk valóan lehetne valamivel nagyobb, de annyira nem zavaró, nem ment a szemembe az anyag. Használata a többi fátyolmaszkhoz hasonlóan frissítő, hűsítő, viszont emellett éreztem, hogy ez tényleg használ! Sokkal tisztábbnak, frissebbnek éreztem az arcomat a használata után, viszont nem szárította közben. És egész sokáig érezhető is volt a hatása, nem csak ideig-óráig, irritációt sem okozott. Az illata kellemes almás, de nem túl tolakodó, az összetevői sem rosszak. Sok szérum maradt a tasakban is, így visszatettem és fel tudtam használni még egyszer. És ami a legfontosabb, vegán, és LEBOMLÓ bambuszból készült! Végre használhatok újra fátyolmaszkokat lelkiismeretfurdalás nélkül a felesleges szeméttermelés miatt. Ja és mindez 600 forintért (hasonló tudású fátyolmaszkokat 1000 forint felett szoktak leginkább árulni). Mindenképp ajánlom kipróbálásra. :)