rafi

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2024. január 18.

Illatjegyek alapján próbáltam új parfümöt keresgélni, vanília, orchidea, kókusz és jázmin illatjegyek közül legalább egy mindig szokott lenni azokban az illatokban, amik a legjobban tetszenek, nos ebben három megvan és csupa jókat írtak róla mindenhol, így nagyon kíváncsivá tett. Mikor végre sikerült élőben is találkoznom vele, teljesen megfogott, és bár még várni akartam a vásárlással, amíg a korábbi illataimat ki nem végzem teljesen, páromtól kaptam egy üveggel karácsonyra, mert látta, mennyire vágyom rá. <3
Hát azt kell mondjam, szerelem lett első használatra. A tartóssága rajtam zseniális, egy átbulizott szilveszter éjszaka után is még maximálisan érezhető volt rajtam, annak ellenére, hogy abszolút nem egy fojtogató, szúrós illatról van szó. Párom szokta mindig mondani, hogy milyen finom illatfelhő vesz körbe (találó a neve, azt hiszem), tényleg az a kellemesen körbeölelő illat, amit meg fognak dícsérni (meg is tették már sokan :)), mégsem méteres csíkban húzod magad után.
Elsőre rajtam kicsit gumicukrosabb-gyümölcsösebb, majd hamar átmegy egy letisztult, vaníliásabb, édes, de mégsem gyümölcsösen édes illatba, inkább olyan tisztaság-illatnak mondanám, nagyon elegáns, abszolút nem érzem kislányosnak. Érdekes, mert sokan írták, hogy tucatillat, nem éreztem még senkin amióta először szagoltam (vagy csak annyira más illata van mindenkin, hogy nem ismertem fel, ezt nem tudom).
Az üvege egyébként nagyon cuki, tetszik, hogy látom, hol tartok benne, hatalmas plusz pont, hogy az óriás felhőtalpat nem muszáj magammal cipelnem, mert kivehető belőle.
Összességében azt hiszem ő lesz a következő "énillat"om még egy jó ideig, ugyanis nem érzem úgy, hogy egyhamar megunnám.

Plusz pont/érdekesség, párom Mancera Instant Crush parfümöt használ, ez egy unisex illat, amit sokszor hasonlítanak a Baccarathoz, csak úgy, mint a Cloudot és valóban egymásra is hasonlít kicsit a két illat, csak a Cloud egy sokkal letisztultabb, nőiesebb kombója a hasonló illatjegyeknek, mégis baromi jól kiegészítik egymást, szeretem, mikor egyszerre használjuk őket. :)

PomPom Retinal Sejtmegújító Szérum

PomPom Retinal Sejtmegújító Szérum
2024. január 16.

Ahogy látom a kommentek alapján, többekkel együtt én is az A-game-et váltottam erre, miután az alatt sokszor egyenesen meg akart fulladni a kombinált/zsíros bőröm, főleg a melegebb évszakokban. Ez a fluid verzió sokkal viselhetőbb, kellemesebb használni, ugyanakkor hatásában simán látom ugyanazt, mint amit az A-game hozott. Tejszerű sárgás színű folyadék, nekem semmi gondom az illatával sem, egész lassan fogy (pedig nem sajnálom) így ár-érték arányban tökéletes, könnyen beszerezhető, rétegezhető más szérumokkal is, nem fogja meg a színe ellenére sem a töröközőt/párnát. Már másodszor veszem újra és egyelőre nem is tervezek váltani, csak azt sajnálom, hogy nincs belőle 0,1%-os verzió. :)

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Hajpakolás 8Sec

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Hajpakolás 8Sec
2023. november 22.

Nem tudom, miben van a csodája, de működik. Messze sokkal fényesebb és kevésbé frizzy a hajam a használata után, mint nélküle. Közel derékig érő hajam van, nálam így is elég sokáig kitartott, sokszor lehet akciósan beszerezni, ár-érték arányban szerintem rendben van, többet tud, mint néhány baromi drága pakolás/kondicionáló, ami messze gyorsabban fogy. Amit nem szeretek, az adagolója, nehéz is vele precízen dolgozni, a kupakját pedig rendszerint elhagyom valahol a zuhanyzóban. Illatra baromi tömény alkohol szaga van, de nem marad meg tartósan a hajban (ellenben azt a benyomást kelti, hogy dolgozik a kémia :D). Nem nehezíti el a hajam, nem zsírosítja (bár csak a hajhosszra viszem fel nyilván), de mindenképp a kondicionáló előtti lépésként ajánlom. :)