Ragdoll

Regisztráció dátuma: 2016. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2021. április 28.

Régen vettem egyet ami sajnos fekete miteszereket okozott és hamar meg is romlott. Elhasználtam és elfelejtettem egy időre de most adtam neki még egy esélyt.
Még mindig nagyon folyik de úgy tűnik a 3/4-ét elhasználva hogy most nem jelentkeznek ezek a problémák. Szép, egészséges fényt ad az arcnak, a PC kék fényvédője alá jól esik használni. Nekem is csíp egy picit, de az olcsó Baleás tonikot előtte használva már nem!
Amúgy pigmentfoltokra vettem, remélem beválik azok ellen is!

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2021. március 23.

46-os balck is balck (fekete) és az 51-es light it up (piros) árnyalatokat használom a lábkörmeimre. Mind a kettő két rétegben tartós, szép szín. Pattogni sem szoktak, mindig akkor mosom le amikor látom hogy kezd lenőni. Jó széles az ecsete és kellően híg, a használata kényelmes.
Direkt lábra kerestem valami olcsó kis lakkot (kézre egy ideje csak Essie-t használok), szerintem maradok is ennél, amire én használom arra tökéletesen bevált 👌🏻

Gliss Kur Winter Repair Tégelyes Hajpakolás

Gliss Kur Winter Repair Tégelyes Hajpakolás
2018. január 5.

Teljesen ugyan olyan mint a gk fehér dobozos hajpakolása! Illatban, hatásban, mindenben 😀
Nekem sok, vastagszálú hajam van, de sajnos ettől lelapul, összeszottyad már a második napon.. Utána persze zsírosodik. Pedig máskor 4 napot kibír. Kár mert amúgy szépen ápol, a hajvégeim se szárazak, de nem veszem újra ha elfogy