rainbow

Regisztráció dátuma: 2011. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Nyári Tusfürdő Maracuja és Kókusz

Isana Nyári Tusfürdő Maracuja és Kókusz
2014. szeptember 6.

Én ennek az illatát csak a flakonban érzem, magamon nemhogy nem tartós, de már a kezembe nyomva elillan. Az állaga pedig nagyon híg, kb. 2x olyan gyorsan használtam el, mint szoktam más tusfürdőket (nem a zuhanyzásaim száma nőtt meg). Nem is habzik valami jól, úgyhogy egyetlen pozitívumként az árát tudom megjelölni, 299 Ft, ennyiből ezt tudták kihozni. Újra semmiképpen nem veszem, van ennél valamivel jobb ugyanebből a márkából, árkategóriából.

Isana Sensitiv Tusfürdő

Isana Sensitiv Tusfürdő
2014. szeptember 6.

Van pár Isana tusfürdő, ami kifejezetten nem jön be, ez viszont ár-érték arányban egyáltalán nem rossz. Nekem tetszik az illata, jól habzik, 299 forintért ennél többet nagyon nem lehet elvárni. Újravenni nem fogom, mert annyira nem nőtt a szívemhez, de ha gyorsan kellene olcsó tusfürdő a Rossmannból, ezt választanám.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2014. július 20.

Jól tisztít, ideig-óráig puha a bőröm is tőle, viszont kicsit szárít, krémezni kell utána. A bőrhibákon nem segített, nem tud többet, mint bármelyik agyagos maszk. Tekintve, hogy jó sokáig elég (nekem több, mint egy évig bírta), végül is nem drága, de én máskor inkább vennék kisebb mennyiségű pakolást, nem szeretem ilyen sokáig használni ugyanazt a kozmetikumot.

1 ÖSSZETEVŐ