rakkoktel

Regisztráció dátuma: 2010. augusztus 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. augusztus 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2010. szeptember 10.

van jobb
Mikor először hallottam a szemhéjalapozásról, rohantam a boltba, hogy vegyek ilyet. Nagy örömmel jöttem vele haza. Használtam is minden nap, rettentő elégedett voltam, gyönyörűen előjöttek a szemfestékek színei és egész nap fent is maradtak. Csakhogy egy idő után elkezdte szárítani a szemhéjamat. Később már viszketett is tőle a szemem, néha bepirosodott a szemhéjam. Nem emlékszem már, de kb. 2-3 hónap után azt vettem észre, hogy már nem szívesen teszem fel. Egy ideig nem is használtam semmit. Egyszer aztán a parfümériában mondták, hogy már az Estee Lauder is gyárt, és nem is sokkal drágábban. Azonnal vettem, és azóta is használom minden nap a legnagyobb megelégedéssel. Mindennapos használatnál minimálisan az EL is szárít, de össze sem hasonlítható az AD-val.

Lafe's Levendulás Golyós Dezodor

Lafe's Levendulás Golyós Dezodor
2010. szeptember 9.

óriási csalódás

Azért vettem jó drágán, mert olyan izzadsággátlót kerestem, amiben nincs alumínium. Hiába kértem, hogy az INCI lista legfelső 2 sorára rálógó termékleírást hadd kaparjam fel egy kicsit, a bioboltos nem engedte, de megesküdött, hogy ez bio termék, meghogy nagyon jó, szeretik... Gondoltam ennyi pénzért már csak valami alumentest vesztegetnek. Itthon aztán rájöttem... Azóta megmondom minden eladónak, hogy ha nem nézhetem meg a listát, nem veszem meg a terméket...  Amúgy az izzadást egyáltalán nem gátolja és még a szagot sem veszi el.

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2010. szeptember 9.

az, amit hirdet

Már régen vettem ezt a szuper krémet, amikor nem tudtam szinte semmi mást használni a bőrömre. Valóban erősen hidratál, kifejezetten száraz, irritált bőrre való, azonnal nyugtatja azt és megszünteti a feszülést. Akinek bőrérzékenységi problémái vannak, lehet áldás neki ez a krém, ha mást nem vár tőle. Abszolút közömbös minden szempontból,  számomra olyan krémben, mint a micellás oldat lemosóban.

249 ÖSSZETEVŐ

Isostearyl Palmitate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen