rambouillon

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Dercos Energiát Adó Sampon Hajhullás Ellen

Vichy Dercos Energiát Adó Sampon Hajhullás Ellen
2018. május 11.

Imádom ezt a sampon! Eddig csak a zöldet használtam korpa ellen, ami működik is, viszont tavaly valamiért ijesztően elvékonyodtak a hajszálaim. Még hosszú az út míg normálisnak fogom érezni, de ez a termék rengeteget segít. Már most sokkal vastagabbak és szebbek a hajszálaim. Én elsősorban emiatt használom. A hajhullás tekintetében ez egy kiegészítő termék, pár hét múlva kiderül mennyire működnek az ampullákkal együtt.

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen
2018. május 11.

2 flakonnal használtam belőle, a samponnal együtt. Illata nem különösebben zavart. A hajat persze összekeni, így nem lesz olyan szép mint egy hajmosás után. A hatásáról nem vagyok meggyőződve egészen. Valószínűleg a további hullást mérsékelte, de új szálak nem igazán nőttek. Viszont ami a legjobban zavart, hogy a második flakon végére már annyira viszketett tőle a fejbőröm, hogy amúgy sem tudtam volna tovább használni.

Biofreeze

Biofreeze
2018. május 11.

Azt kapod amit ígér. Gyakorlatilag azonnal "lejegeli", megszünteti a fájdalmat, helyette csak kellemes hűs érzet marad. Jelenleg talpfájdalomra használom. Aktív hatása nálam olyan átlag 3-4 órát tart, de még utána is is sok idő mire igazán visszatérne a fájdalom. Mivel a talpfájdalom leginkább reggel jelentkezik, ezért igazából nekem most napi egyszeri használat elég.

1 MÁRKA