Rami98

Regisztráció dátuma: 2017. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2021. április 15.

Az évek óta használt Catrice HD liquid nem volt az én árnyalatomban, ezért döntöttem, hogy ideje átállni egy kicsit drágább alapozóra, az biztosan jobb lesz még ennél is... Hát ez biztosan nem az a bizonyos jobb. Olyan száraz területeket emel ki a bőrömön, amelyek létezéséről nem is tudtam. Az állaga nem tetszik, alatta vékony rétegben felvitt hidratálóval olyan, mintha máz lenne az arcomon, kellemetlen érzés. A pórusokba nagyon beleül, összhatást tekintve jobban nézek ki smink nélkül, mint ezzel. A Catrice feleennyibe kerülő terméke kenterbe veri.

HappySkin Ébenfekete Szappan Aktív Szénnel és Öko Kecsketejjel

HappySkin Ébenfekete Szappan Aktív Szénnel és Öko Kecsketejjel
2019. július 6.

Már régóta szemezgettem ehhez hasonló szappanokkal a drogériákban, annyira csábítóan néznek ki. Végül emellett döntöttem, mert kifejezetten bőrbarátnak tűnt. Kellett egy kis idő, hogy rájöjjek, újfajta "baráraim" a bőrömön ettől jöttek ki. Azonnal a kukában landolt. A homlokomon jelenleg 30-40 pici dudor van, amiket kinyomni sem lehet, nem is igazán mitesszerek, de egy egész pofás domborzati térképet csináltak a bőrömből. 3-4 napja küzdök ellenük zéró eredménnyel, elkeserítő. És ráadásul iszonyatosan szárította még az ên zsíros-normál között ingadozó bőröm is.

Isana Young Lovely Lips Ajakbalzsam - I Love Cherry

Isana Young Lovely Lips Ajakbalzsam - I Love Cherry
2018. augusztus 3.

A legrosszabb ajakápoló, amit valaha használtam. Kiszárítja a szám, cserepesek lettek tőle az ajkaim és a színe is csúnya (bár ez nyilván ízlés kérdése), ráadásul egyáltalán nem tartós.