rammy717

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Uriage Xémose Tej

Uriage Xémose Tej
2019. november 5.

100x jobb testapolók vannak ennek az árnak a töredékéért. Amint beköszönt a hűvösebb idő, a bőröm száraz lesz, fürdés utan viszket. Ígérete ellenére nem csillapítja a viszketést. Az állaga jó, könnyen eloszlatható. Zsíros állagú krém, de nagyon érdekes. Este felkenem, és reggelre eltűnik, nem hagy réteget a bőrömön, viszont a hatása is nagyon minimális.
Én megbántam, hogy ezt megvettem. Nem értem, egy ekcémás bőrön ez másnál hogy segít.

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon
2019. október 2.

Át-érték arányban szerintem a L'OREAL Elseve samponok a legjobbak. A hajam gyorsan zsírosodik, de ezekkel mégis kibír 2-3 napot. A hajvégem pedig száraz, és töredezett. Csodát nem művel önmagában a sampon, de szinten tart (természetesen kell mellé hajvégápolót használni, mint minden sampon mellé). Az illata kellemes, jól habzik, megfelelő az állaga. Az ára átlagos. Ami olcsóbb, tuti rosszabb (próbáltam már), és nem rosszabb mint egy drágább sampon. Elégedett vagyok vele, ebből a típusból vásároltam eddig a legtöbbet.
Orsolya0719: Biztos vagyok benne, hogy hibás volt a termék, mert alapvetően nem ragasztja össze a hajat. Több évvel ezelőtt én is kifogtam egy ilyet, ami a kukában végezte. Azóta csak német drogériákban vásárolok (Müller, dm), és nincs vele gond. :)

InvisiBobble Traceless Hair Ring Hajgumi

InvisiBobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2019. október 1.

Régóta szemeztem vele, de sokalltam az árát. Sikerült egyszer kifognom akciósan, és így nem volt kérdés, megvettem.
Nagyon vékony és pici, de ennek ellenére hihetetlenül jól összefogjam a hátközépig érő hajamat. Elégedett vagyok vele, megéri. :)

1 ÖSSZETEVŐ