rammy717

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10
2022. június 20.

Ő a top kedvenc Jolly Joker :) Nekem nem okozott semmilyen irritációt, pattanást. Nagyon be kell lőni, milyen gyakoriság és mennyiség esik még jól a bőrünknek. Ha ez megvan, akkor csak pozitív. Pici ráncoknál (leginkább a mosolyráncaim) nagyon szembetűnő a hatása, a pigmentfoltokra is jó. Amikor "élettelennek" tűnik az arcbőröm, akkor ez az első amihez nyúlok, és csodát tesz.
Egyébként egy sűrű, sárga folyadék, de nem színez, teljesen beszívódik és nem hagy semmilyen kellemetlen érzetet. Szeretem, és ajánlom.

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém
2022. június 20.

Még a maszkhordós időszakban (munkahelyi állandó maszkviselet) vettem meg az antimikrobális hatása miatt, mert az arcomat nagyon megviselte ez a dolog.
A leírás alapján a problémámra tökéletes megoldásnak tűnt, de az ígéretével ellentétben sajnos nem vált be. Máshova nem indokolt használnom, az arcomra nem kenem fel, szóval rám maradt. Nem ez az első Uriage termékem, de biztosan az utolsó próbálkozásom volt a márkával - nekem valami nem oké velük.

Parodontax Complete Protection Whitening Fogkrém

Parodontax Complete Protection Whitening Fogkrém
2022. június 20.

Az első 3 fogmosáson kell túljutni, utána már fel sem tűnik az íze. Elkezdett vérezni az ínyem, és érzékeny lett, ezért esett erre a választásom (+C vitamin). A problémám megoldódott, időközben meg is szerettem ezt a fogkrémet, szóval maradok is ennél. Szépen fehérít is (de nem túlzott mértékben, ami szerintem jó dolog). Elégedett vagyok vele.

1 ÖSSZETEVŐ