ramnaat

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrprobléma: -

The Body Shop Rainforest Volume Sampon

The Body Shop Rainforest Volume Sampon
2014. július 1.

A balzsamot már régóta használom, most beruháztam a samponra is. Sajnos kicsit drága, és a nagy kiszerelést már nem árulják, pedig az sokkal jobban megérte (volna). Tetszik a hatás, a nagyon vékony babahajam jó tartású, dúsabb lett, 3 napig tudtam kiengedve hordani, szóval nem is zsírosodott. Az illata is nagyon tetszik, bár kissé nehezen habzik. Az ára az egyetlen, amit túlzásnak érzek.

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál
2014. július 1.

Nagyszerű szempillaspirál. Először kicsit ijesztő volt a keféje, de teljesen jól működik: dúsít, hosszít, ível egyszerre. Szép fekete, jó az állaga és nagyon finom virágillata van. Tartós, nagyon is. Legközelebbi Glamour napokon is tuti beszerzek egy ilyet.

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk
2014. március 16.

Hát ez egy csoda. :-) Végigkentem a körmeimen, mire elkészült, az eleje már kopogott, lementem a konyhába és kesztyűben (!!!) vettem ki a vacsit a sütőből. Kb. 3 perccel lakkozás után?! Alig hiszem el... Érdekes amúgy az illata (jó kis szerves oldószer...), gyerekkoromban nagyimnak voltak ilyen jellegzetes szagú lakkjai. Maximálisan elégedett vagyok, ezután tuti, hogy nagyobb elánnal lakkozok majd!

Update: igaz, ami igaz, van néhány lakktípus, amit összehúz (nekem pl. Bourjois, Astor), így a körömvégekről leszedi a lakkot. De az is igaz, hogy utána nem kopik tovább napokig. Persze engem is zavar, főleg színes lakk esetén. Viszont vannak, akikkel jól együttműködik (pl. China Glaze, Orly). Szóval én ezért nem haragszom, mert a többi hatásért odavagyok. :-)))

1 ÖSSZETEVŐ