random

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Pierre René Szemhéjpúder

Pierre René Szemhéjpúder
2021. január 12.

Nekem két "utántöltőm" van ebből, a 18-as és a 44-es. A 18-au egy barackos szín fehér-arany fénnyel, attól függ hogy esik rá a fény, és egy álom: puha, pigmentált, pillanatok alatt elsatírozható és tartós is. A 44-es nude sárgás selyemfénnyel viszont sajnos gyengusz, jóval keményebb és az ecset alig veszi fel. Átlagosan így sajnos nem éri el a 4 csillagot, de ha veszek még (és tervben van), akkor annak megfelelően korrigálom a csillagok számát.

Essie Treat Love & Color

Essie Treat Love & Color
2021. január 12.

Nekem ebből a tinted love árnyalat van meg. Ez egy "sheer" típus, vagyis fedése nem sok van (olyan "bb-krém a körmöknek"), de van benne egy kevés irizáló barack-narancs csillám. Jóformán mindig a körmömön van belőle 1 vagy 2 réteg, akár más lakk alatt is :D valamennyire tényleg táplál, mert így jóval hosszabbra ki tudom növeszteni a körmeimet, mint ápoló lakk nélkül. Viszont teljes fedést nem tudtam vele elérni 5 rétegben sem, ráadásul úgy eléggé sárgás, ami nem túl esztétikus. Persze ez az árnyalat nem is erre való. Szóval nem csodaszer, de sztem simán vennék még ebből a szériából más lakkokat is, bár sajnos az engem érdeklő ányalatokat pont csak rendelni lehet :D

Barnängen Sauna Relax Tusfürdő és Habfürdő

Barnängen Sauna Relax Tusfürdő és Habfürdő
2020. december 19.

hohohó, hát pont erre van nekem szükségem ebben a téli melankóliában... az illatát pontosan meghatározni nem tudom, de olyan gyógynövényes-illóolajos, nagyon terápiás. egyszer még gyerekként voltam sportmasszázson vagy min, egy kisebb sérülés miatt, arra emlékeztet. amúgy, mint az összes többi átlátszó barnangen, ennek is roppant ragaszkodó illata van a bőrömön. viszont, pont mint a többi átlátszó tusi, engem egy cseppet ez is szárít, igaz, nálam az csodaszámba megy ha nem szárít valami. de egy egészen minimális testápolózással (amire amúgy is szükség van) normalizálódik a helyzet. sajnálom hogy a bogyósat nem találom sehol, arra is nagyon kíváncsi lennék... rengeteg tusfürdőm van, akár két hétig is tudnék minden nap másikat használni, de most ez az elsődleges kedvencem. ennek ellenére nem csodaszer, de azért jó cucc :)

1 MÁRKA