random

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Catrice Superbia Vol. 1 Warm Copper Szemhéjpúder Paletta

Catrice Superbia Vol. 1 Warm Copper Szemhéjpúder Paletta
2019. szeptember 12.

na ez a paletta kis híján telitalálat. tetszik, hogy a matt és metál mellett selyemfényű színek is vannak benne, és az is, hogy a színösszeállítás nem csak meleg árnyalatokat, de hűvös-semleges tónusokat is tartalmaz. a selyemfényű- és metálos darabok elég pigmentáltak, a mattok mondjuk nem annyira, viszont könnyű őket satírozni. és ami miatt végülis a legextrábban boldog vagyok hogy ez a paletta az enyém: az egyik szín egy az egyben olyan, mint egy régebben kivont Catrice monó, amit azóta is siratok :D szóval már csak ezért is megérte. ami miatt viszont levonok egy csillagot: egyrészt, szép a paletta dizájnja, de a hatszögletű pan-ek nem épp optimálisak helykihasználás szempontjából, és ez a fura sokszögletű tetejére is igaz. ja, és nincs benne tükör... bár, igazábol ezt nem bánom annyira, mert így legalább könnyebb a paletta.

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta
2019. szeptember 12.

háááát... szépek a színek, de sajnos nem elég erősek (főleg a két matt), sokat kell belőlük felvinni hogy satírozás után maradjon színük. és egy jó alap sem árt, mert sajnos hajlamosak eltűnni a munkanap végére. nem is volt a legjobb vétel, mert hiába tetszett a színösszeállítás, rájöttem hogy megvannak már otthon más palettákban vagy monókban. persze ez inkább az én hibám. amúgy a csomagolás sem tetszik nagyon, a fémdoboz oké, de a benne lévő műanyag kiábrándító. pont olyan, mint a bonbonosdobozok belseje... ennél sokkal igényesebb csomagolást és jobb minőséget is lehet kapni ugyanannyiért vagy még kevesebbért. igaz, színekre lebontva azért nem drága.

Essence Melted Chrome Szemhéjpúder

Essence Melted Chrome Szemhéjpúder
2019. szeptember 9.

nekem is a képen lévő copper me 06 van meg, és csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. elég erősen pigmentált, eszméletlen szép fénye van, de nincsenek benne ilyen bumszli glitterek, és érdekes módon rajtam tartósabb is, mint a legtöbb essence szemhéjpúder. simén lehet hogy veszek még :D

1 MÁRKA