random

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Bronx Colors Single Click Shadow Szemhéjpúder Utántöltő

Bronx Colors Single Click Shadow Szemhéjpúder Utántöltő
2020. február 9.

nekem ebből még csak a cool grey van meg, ami a neve ellenére egy érdekes kék-arany duokróm. de swatcholtam egy csomó másikat is, és tuti visszamegyek még egy pár színért ha szükségem lesz rá. az állaga nagyon kellemes, nem kimondottan krémes, de nem is poros (a fényes színek egyáltalán nem, de a mattok se túlzottan), és nem érzem azt hogy törékeny lenne. ja, és a fényes színekről azt is tudom hogy könnyen és szépen satírozhatóak, és a tartóssággal sincs probléma - persze ez szemhéj- és szemhéjalap-függő is lehet. ez nekem simán 5 csillagos szemhéjpúder.

Up: oké, vettem még 3at a fényesekből: Bronze (inkább arany, de mindegy), Amethyst talán (élénk padlizsánlila kék fénnyel, ez kicsit foltos néha) és Android Green (na az valami álomszép, van egy hasonló színem, de az csillámos, ez meg "csak" duokróm metál, tuti sokat fogom használni :D) plusz mégegyet a cool greyből, ajándékba a csopvezemnek, és mert 4 szín mellé ingyen volt a tok. A tok amúgy eszméletlen ötletes, bár lehet egy mágneses megoldás praktikusabb lenne, de ez se kutya.

Paese Illuminating And Cover Powder

Paese Illuminating And Cover Powder
2020. január 19.

Na ha ez az, ami nekem van meg (a név egyezik, a csomagolás viszont új) a legvilágosabb árnyalatban, akkor akkora telitalálat hogy a fal adja a másikat. Akartam egy jó kis enyhén fényes finishing púdert, mert unom már a full matt fejet. Na hát először a sheer glow-t vettem meg, az inkább egy visszafogott highlighter, egész arcra pöppet sok... de ez sokkal jobb. Ha nincs nagyobb baj a bőrömmel, akkor miután az arcápolás megvan, csak felviszem ezt, és kész. Egységesít, némi fedése is van úgyhogy az enyhe pirosságot is elfedi, és nincs smink hatása, pláne nem az a poros vakolatos... de használtam már ásványi poralapozó fölött is, illetve rendes folyékony alapozó + fixálópúder fölött is, és nagyon szép fényt ad. egy hátránya van, a tág pórusokon nem olyan szép, de azt egy iciripiciri plusz primer megoldja. Ez nekem totálisan újravevős.

Paese Bamboo Powder with Silk Proteins

Paese Bamboo Powder with Silk Proteins
2020. január 19.

Ebből is már az újabb csomagolás van meg nekem, de elvileg a beltartalom nem változott... egynek elmegy. Szépen fixálja az alapozót, és újrapúderezésre is jó, blotting után módjával használva nem fogja "becsomósítani" az előző réteget. Viszont száraz vagy vízhiányos bőrre nem javaslom, mert szárít. Nem fogom újravenni ha elfogy, de azért el fog fogyni a nyáron.

1 MÁRKA