random

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Balea Professional Plex Care Hajszérum

Balea Professional Plex Care Hajszérum
2024. március 1.

Az én véleményem talán kicsit szokatlan lesz, mert az Olaplex szüneteltetése után, egyszerre vettem a L'oreal Bond Repair szérumával, és most úgy használom őket hogy a Balea megy a fejem bal felére, a L'oreal a jobb oldalra. Nagyjából a hosszra és a végekre, a töveket igyekszem elkerülni velük. Vékonyszálú, ritkás, félrövid hajam van, régen festettem is, így vannak még vegykezelt területek a hajamon, de felső fele már szűz.
Nos összességében ez egy jó kis hajvégápoló, de nekem ez önmagában egy gyors hajmosás (sampon-balzsam) után sajnos nem elég, egy pumpányival még mindig sprődnek érzem, ha többet viszek fel, csak nehezebb lesz a hajam. Viszont a full rutinban (sampon, maszk, kifésülőspré és esetenként még egy plusz leave-in hab után) utolsó lépésként nagyon szépek lesznek a hajvégeim tőle, puha, jó esésű, de nem nehéz. Amiért viszont újravevős lesz, az az, hogy ennek hosszútávú hatása is van, szinte "gyógyít". Illetve hajmosások között is használható, egy picikét szoktam csak az ujjaimal felvinni és átgereblyézni, simogatni a hajam fültől lefelé, és remekül újrahidratál, plusz a szálkásodást meg a szálló hajat is megszünteti. Az illata nekem nem tetszik, de ez egyéni ízlés dolga, amúgy nem kellemetlen vagy offenzív, el is illan idővel. Ár-érték arányban remek, de szerintem marad "másnapra", száraz hajra.

Update: továbbra is elégedett vagyok a száraz applikációval, de nem csak hajmosás utáni reggel kiváló, hanem bármikor két hajmosás között, egészen addig amíg a tövek nem kiáltanak szárazsamponért. Viszont szárazsamponos hajon már ront esztétikailag.

Kiko Smart Nail Lacquer

Kiko Smart Nail Lacquer
2023. december 27.

Egészen átlagosan jó körömlakk, 2-3 rétegben jól fed, a száradás nem lassú. Alap- és/vagy fedőlakktól függ a tartóssága, önmagában két nap alatt pattog, de rajtam mi nem. Nem sokkal jobb mint egy átlag essence lakk. Az ötből (kettőt vettem, hármat ajándékba kaptam) az egyetlen színem ami inkább topper jól muzsikál más lakok felett is, nem zavarja őket, de semmi extra.

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő
2023. december 27.

Az illata tényleg jó - abszolút nem cukorkás, igazi bogyókra hajaz. (Nekem leginkább szederre hajaz, de nem találkoztam még tőzegáfonyával. Amúgy ez a legcsajosabb illatú, aztán sorrendben a midsommar, sauna és glacier, szerintem)
Amúgy hatásra olyan mint a kék meg a zöld verzió: pöppet szárít ez is, de kb ez meg a Baba az amitől nem kapok viszketőrohamot egyből, szóval ¯\_(ツ)_/¯

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ