random

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Artdeco Sun Protection Powder Foundation SPF50 Púder Alapozó

Artdeco Sun Protection Powder Foundation SPF50 Púder Alapozó
2022. január 16.

A 90-es árnyalat van meg, aminek elvileg a legvilágosabbnak kellene lennie - hát le vagyok barnulva, és sötét. Meg sárga is... és én még azt sem mondhatnám hogy annyira hófehérke lennék, lebarnulva szoktam találni azért alapozót egész könnyen.
Pedig amúgy nem lenne rossz, tartós, jól fed, nem illatos(vagyis nem irritál), nem túl poros, és nem emeli ki a textúrát a fejemen... ezért sajnálom ennyire a színbeli eltérést. Még szerencse, hogy csak egy utántöltőt vettem, azt is féláron, így annyira nem fáj a tárcámnak.

Up: végülis találtam neki helyet. Van egy-két fényvédőm ami nagyon fehér, de el akarom használni őket, azokra szoktam ezt felvinni, így szinte egyezik a végeredmény a bőrszínemmel. Igaz, így meg nagyon vakolat, de valamit valamiért. Viszont ezzel a módszerrel sajnos az ecsetről belekerül a púderbe a fényvédő, amitől a felszíne megkeményedik, és alig lehet felvenni - ez ritka bosszantó, de legfeljebb majd lekaparom a réteget róla időnként. De legalább így el fog fogyni ez is, meg a fényvédő-mellényúlások is, remélhetőleg.

Cien Acetonmentes Körömlakklemosó

Cien Acetonmentes Körömlakklemosó
2022. január 2.

Az adagolójáért természetesen odavagyok, de maga a lemosó erős közepes: nem érzem hogy szárítana (sem a körömlemezt, sem a bőröm), viszont meg kell dolgozni azért hogy rendesen leszedje a lakkot, főleg a körmöm két szélén. Igen, tudom, acetonmentes, de mindig azt veszek, de így is, régen volt már, hogy fültisztítót is használnom kellett a lemosáshoz. És ez nem is glitteres lakk volt, habár azért legalább 3 réteg... nem tudom még hogy újraveszem-e, de a palackot mindenképp újratöltöm.

NYX Butter Gloss

NYX Butter Gloss
2021. december 27.

Nekem az Apple Crisp árnyalat van meg. Kellemes kis szájfény, nem ragad, száraz ajkakra kifejezetten jó. Eléggé pigmentált is, bár nem túlsàgosan, így nem kell aggódni miatta, tükör nélkül is fel lehet kenni. Tényleg cukros az illata, valami gyümölcsösnek jobban örülrem volna, de ez se rossz. Újra mondjuk nem venném.

1 MÁRKA