ratata

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hajpakolás

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hajpakolás
2018. március 14.

Nekem iszonyúan jól bevált. Mikor megjelent, leolcsózva vettem meg ugyanebből a sampont, a kondícionálót és a szérumot is, de mivel az előző samponomból még maradt, csak a maszkot és a szérumot használtam eddig. Korábban is voltak elég jó maszkjaim, de ez az első, amitől igazán elégedett vagyok. Már az első alkalom után úgy néztem ki, mintha szépen levágták volna a töredezett végeket a hajamból. Akár csak előre dobva, akár körkefével szárítom a hajam, szép egyenes, de nem vékony, szálló vagy száraz lesz a hajam. Attól még, hogy egyenes, nem lapul le. Nem veszi át nagyon a formákat, tehát pl. ha kontyba fogom egész napra vagy befonom éjszakára, egész picit hullámos lesz, de nem marad benne hosszú távra törés. Ez azért is nagyon jó, mert én nagyon hajformázás ellenes vagyok, nincs szívem sem vasalni, se sütni, se semmi, így az egyetlen dolog, ami marad a hajfonás, de ettől sokszor túl bongyori lesz a hajam és rendezetlennek tűnik. Egészen pici is elég belőle és a következő hajmosásig megtartja a hatását (én 5-6 naponta mosom). Könnyen lehet, hogy újra venném, akár teljes áron is.

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser
2017. november 5.

A legjobb lemosó, amivel eddig találkoztam. Sosem éreztem ilyen tisztának a bőrömet, a pórusokat is rendesen kitisztítja, nem irritál, sőt. Tisztítás után mindig selymesnek érzem a bőrömet, nagyon szeretem használni.

Image Skincare Clear Cell Restoring Serum

Image Skincare Clear Cell Restoring Serum
2017. július 2.

Pontosan azt teszi, ami a fenti leírásban van. Nagyon könnyű, nekem kevésbé fénylik a bőröm, ha használom, mégsem szárít és életteli marad az arcom. Télen egymagában nem elég, de tavasszal-nyáron kellően hidratáló. Sok más hidratálót is használok, de ha nagyon meleg van, vagy bármi kis pirosságot észlelek az arcomon, esetleg valami nőni kezd, ezt választom, és fél nap múlva szinte nyoma se marad!