Best of Beauty 2019

ravenclaw

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

H&M Sminkszivacs Szett

H&M Sminkszivacs Szett
2018. július 16.

Alapozó és korrektor eldolgozására kellett egy új szivacs, ezért meg is akartam venni a sima tojás alakú szivacsot a H&Mben, mivel elég jó értékelései vannak, de láttam, hogy ez a szett pont fél áron volt, ezért inkább ezt vettem, mert gondoltam, hogy jobban megéri. Hát nem.
Az igaz, hogy nagyon puhák, és víz hatására nagyon megnőnek, de ennyi az összes pozitívumuk.
Mindegyik rettenetesen felszívja a terméket (főleg a fekete), így nagyon nem éri meg ezekkel krém/folyékony állagú sminket használni. És már pár használat után el is szakadtak, ami még nem történt meg az eddigi szivacsaimmal. A rózsaszínes már az elő-mosásnál elszakadt...
Púder és highlighter felvitelére el fogom használni a szivacsokat, vagy ha esetleg új alapozó használatakor túl sokat vittem fel, mert ugye nagyon felszívja a terméket, de egyáltalán nem ajánlom senkinek, ha csak alapozóhoz kellene.

Trend It Up Expert Finish Arcpúder

Trend It Up Expert Finish Arcpúder
2018. június 3.

A kedvenc púderem eddig. :)
Mattít, és viszonylag lassan fényesedik át. A pamacsa sem rossz amúgy, néha azt is használom az ecset/beauty blender mellett. A fehérítés részéről nem igazán tudok beszámolni, mert hófehér a bőröm:D
Egy negatívum, hogy gyorsan fogy, de annyira szeretem, hogy emiatt nem veszek le csillagot.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2018. május 20.

Huuu hogy én mennyire utálom ezt a spirált.. :D
Ez az első spirál, amit ki nem állhatok. Kedvenc youtuberem és a hype hatására vettem meg, de szerencsére Glamour napokon, mert még jobban fájna, ha teljes áron vettem volna meg.
A keféje - pont ami miatt izgalmasnak kellene lennie a spirálnak - egy rémálom. Rengeteg festéket vesz fel, nem választja szét a pillákat. Sőt! Konkrétan 4-5 nagy csomót csinál a pilláimból, akárhogyan kenem fel. Emiatt mindig kell egy tiszta spirál, amivel perceken keresztül csak fésülgetem, hogy úgy ahogy egyenletes legyen.
Pozitívum, hogy a festék csodálatos. Egy tiszta Lovely spirállal felvíve szép eredmény lesz, viszont emiatt nem utazóbarát.
2* a festék miatt.