Best of Beauty 2019

rayeri

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Magister Products Body Cruncher Cream Testradír

Magister Products Body Cruncher Cream Testradír
2019. május 29.

Pont amikor már lemondtam volna a Magisterről az utóbbi időben kipróbált termékei alapján, akkor került elő a polcomról ez a testradír. Korábban a Bonbon cherryt használtam és nagyon szerettem, ezt kíváncsiságból vettem meg. És hát zavarbaejtően nagyon nagyon jó!!! Nekem a só alapú radírok jobban bejönnek mint a cukor alapúak, szeretem amikor a só csípkedi, dolgozza a bőrömet. Ebben valami eszméletlenül finomszeműre őrölt só és habkő van, baromira el van találva az állaga! Nem túl folyós, nem túl olajos. Kifejezetten jó érzés átdörzsölni vele a testemet, a dekoltázs finom bőrén sem durva érzés. Utána nem tocsog a bőröm az olajtól ugyanakkor nem is feszül, egyszerűen komfortérzetem van tőle. Az illata édes-pörkölt mogyorós, nyálcsorgató :)

Magister Products Eyepresso Créme Geleé

Magister Products Eyepresso Créme Geleé
2019. május 18.

Ajh, nekem nem! Pedig nagyon akartam, de nem! Először is rettentő gagyi a csomagolása! Ezzel a golyós sz*rral nyomorgassa az a szemkörnyékét aki kitalálta! Használhatatlan. Kismilliónyi rázogatás, ütögetés, görgetés után ha szerencsém van, sikerül egy hajszálvékony réteget felvinnem a szemem alá ami kb.annyit ér mint halottnak a csók plusz mire eljutok odáig, már annyira mérges vagyok rá, hogy a kedvem is elmegy a használatától. Namost nem kívánom minden áldott reggel ezt a műsort lenyomni úgyhogy soha az életben többet nem rendelem meg, maradok a Phi kávés szemkréménél, az minden szempontból teljesen rendben van, már megint engedtem a kíváncsiságomnak és elkalandoztam.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. április 30.

Up: nem lettünk barátok! Újavettem, adtam neki még egy esélyt de második nekifutásra is olyan szinten pattogok ki tőle mint kamaszkoromban sem. Siralmas állapotban van tőle a bőröm, több mint 1 hete kínlódok vele, mára már nem érdekel, hogy purging-e a jelenség vagy sem, semmi kedvem tovább várni a csoda hatásra, mennie kell!!!

Ahogy a hialuronsavas tesónál, ennél sem tudom hányadán állunk. Majdnem egy üveggel elhasználtam, pattanásom több lett mint volt előtte (néhány csúnya, gyulladt is, ami utoljára a TO niacinamide használatakor fordult elő) de az utánuk maradó foltokat szépen és gyorsan halványítja (viszont ha nem használnám, valszeg nem lenne pattim és nem lenne mit halványítani). A zsírosodást/csillogást szabályozó funkcióját pont nem tudom most tesztelni mert ősztől tavaszig nem zsírosodik olyan zavaróan a bőröm mint nyáron. Ahogy olvastam januárig úgyis hiánycikk lesz, ez az időszak pont elég lesz arra, hogy meglássam milyen nélküle élni, érdemes-e újrarendelni...

2 ÖSSZETEVŐ

C12-13 Alkyl Benzoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen