rayeri

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

RapidLash Szempillanövelő Szérum

RapidLash Szempillanövelő Szérum
2019. november 23.

Angliából rendeltem, 1 héten belül ideért, cakkpakk 10e Ft körüli összegbe került. Harmadik hónapja használom, lelkiismeretesen minden este. Nekem nem csak a szempillák hosszának növekedése lett nagyon látványos hanem rengeteg új pillám is lett tőle. Most, 3 hónap után gyönyörű dús, hosszú és ívelt pillasorom van ami festés nélkül is nagyon feltűnő. Bátran és szívesen ajánlom mindenkinek!

Magister Products Pandacukor Multimaszk

Magister Products Pandacukor Multimaszk
2019. november 23.

Értelmezhetetlen, hatástalan, szükségtelen!

Phi Pihe-Puha Védő és Regeneráló Krém

Phi Pihe-Puha Védő és Regeneráló Krém
2019. július 1.

Ha az összes általam eddig használt kencéből ki kéne választanom ötöt ami igazán hatással volt az életminőségemre, akkor ez biztosan közte lenne. Tavaszra sajnos mindig vállalhatatlanná válnak a kezeim, pedig becsülettel ápolom őket egész télen. Száraz, piros, repedezettek a körömágyaim és a "bütykeim". Idén tavasszal annyira el voltam már keseredve emiatt, hogy elkezdtem keresgélni hol csinálnak a közelemben paraffinos kezelést, gondoltam befizetek egy kúrára. Vállalható távon belül nem találtam viszont előkerült ez a krém a fiókból. Ajándékba kaptam egy téli rendelés mellé, elkezdtem használni plusz rendszeresen radírozni a kezemen a bőrt (heti 1-2 alkalommal). Egy hét után mintha kicserélték volna! Ha nem a saját bőrömön érzem, nem hiszem el. Azóta már újravettem és minden este használom. Azóta nincs panasz a kezeimre :)

2 ÖSSZETEVŐ

C12-13 Alkyl Benzoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen