RBea

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2017. október 17.

Szuper. Bőröm mitesszeres, acnés, hamar. Átzsírosodik a nap folyamán, viszont a felszín sokszor száraz, hámló a számos krém, lemosó, alapozó, stb. miatt, amit próbáltam. Már 2hónapja LaRochet használok, kizárólag.Nagyon bevált.Habzo arclemoso gel, micellas viz, es nem lesz szaraz a borom.Utana Effaclar duo szinezett krem medium nappalra.Ronda nagy pattanasra az elejen plus korrektor kellett, de az aprosagokat es a boregyenetlensegeket szepen fedi.Es kozben nem okoz ujabb acnet.Nem folyik szet az arcomon es nem fogja meg a vajszinu salamat sem.Este es reggel hidratalo LaRoche szemkrem, es este LaRoche Effaklar K+ arckrem, ami retinolos.Szivbol ajanlom sorstarsaimnak.38 éves vagyok.Végre megtaláltam a megfelelo arcapolasi rutint, es nem kell kulon alapozo.Elso két hétben sok mitesszer kiürült, esti fürdés után, így tisztult meg a bőröm.Menses korul mindig leromlott az arcborom allapota, most mar ez is elmaradt!Ezért is írtam le ilyen részletesen, hátha segítek vele másoknak is.

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2017. október 17.

A megmentőm.Minden nap kell hajat mosnom, olyan gyorsan zsírosodik.A LaRochePossay sampon egy napot kitol, ez a legjobb a számos kísérletem közül, mert a többitől már az egy napban is viszketett a fejbőröm, és nem tudtam hajmosás után kifésülni vizesen.Szóval LRP szuper.Mellé, ha nincs időm, energiám hajatmosni, Batiste.Hintőporral probalkoztam reg, de ez jobb, mert lehet célozni a hajtovekre a spray-vel, es szepen el lehet dolgozni, ha nem tul sokat fujunk, egesz minimalis a ruhara valo leperges, talan a mennyiseget kell jol eltalalni es akkor még ennyi sem lesz.Osszessegeben kellemes csalodas, jo lett a hajam, vallalhato, es tartast is ad neki.Illata discret es kellemes.Ajandekba kaptam magazinhoz.Es bar sotetbarna a hajam,ezt ujra veszem, mert a barnára szinezett samponrol nem jokat olvastam (eros illat es barna fejbor).

Oriflame Baby 2 Az 1-Ben Babafürdető és Sampon

Oriflame Baby 2 Az 1-Ben Babafürdető és Sampon
2016. december 24.

Nem kapható pár éve sajnos. Gyerekekkel együtt várjuk, hogy visszatérjen, érzékeny bőrüknek jót tett, és szerették az adagolóját nyomkodni :) !!!A testápolója is nagyszerű érzékeny, ekcémára hajlamos bőrükre.