rberta

Regisztráció dátuma: 2021. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2021. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Eucerin Sun Sensitive Protect Mattító Arcápoló Fluid FF50+

Eucerin Sun Sensitive Protect Mattító Arcápoló Fluid FF50+
2021. július 27.

Normál kissé vízhiányos bőrre vettem, így nekem alá kell hidratálni. Jól beszívódik, mattít, nekem kicsit túlságosan is. Nem volt már a LRP Skaha sehol ezért vettem meg, online találtam. Zsíros/kombinált bőrre szerintem jó lesz.
Folyós, de rá is van írva hogy fluid. Cserébe szerintem jól kenhető és gyorsan beszívódik. Nem irritált, de nekem eltömta a pórusaimat,ami nyilván az esti lemosással ill a BHA-val megoldottam. Teszi a dolgát mert nem égtem le vele.
Azért az 5 csillag mert tetszik, de nem az én bőrömre való.

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2021. július 27.

11 hónapos kislányom kenem kb 3 hónapja mióta a séta hoz alig van rajta ruha. Sose égett le, jól beszívja a bőre a pumpás kiszerelés pedig az apukájának egyszerű :) Szerintem a szemét csípi de csak ha belekerül, max fel óra a könnyezés.
Arcra is kipróbáltam, az én mindig szomjas normál bőröm is több mint fél óra alatt szívta be, nem arcra való szép INCI ide vagy oda, nem arra rakták össze. Mondjuk nem irritált és nem pattogtam ki tőle :)
Gyereknek újra fogjuk venni.

Dove Original Golyós Dezodor

Dove Original Golyós Dezodor
2021. július 26.

Évek óta használom, nagyon szeretem. Kellemes illata van, normál napokon teszi a dolgát, stressz helyzetben ugyen leizzadok ha úgy van de a szagokat fogja. Próbáltam mást, ennyire egyik sem jött be. Újra vevős folyamatosan.