RBoroka96

Regisztráció dátuma: 2019. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2020. március 18.

Érdekes termék, sokáig nem tudtam eldönteni kedvelem-e. :D
Az ára szerintem kedvező, és mivel ismertem a márkát és használok is több terméket tőlük, bátran megrendeltem.Hááát ért meglepetés az első találkozásunknál. A színe tényleg olyan, mintha gipszet kenne fel magára az ember, szürkés és bárcsak az alapozók lennének ilyen fedésűek, ezt a szürkés színt nagyon nehezen oszlattam el. Nem is bemaszíroztam, inkább beledörgöltem az arcomba. Mostanában a bőröm állapota sziporkázik, úgyhogy a krém nem emelte ki a pattanásokat vagy a szárazabb foltokat, és szerencsére nem is okoz nekem pattanásokat. Mivel most otthon vagyok, a kertben, esetleg az utcában vagy a közeli erdőben, nem zavar a színe sem. :) Tapintása nem ragad, nem zsírosodik tőle a bőröm sem. Olvastam másnak ragad, nekem most épp rendben van a bőröm, normál és egyáltalán nem ragad. Szerintem az is számít milyen vastagon keni fel az illető. Szóval én ajánlom, de ha tényleg beköszönt a nyár kevés lesz, jó lenne a márkától egy magasabb faktorszámú terméket is kifejleszteni, lehetőleg, nem ilyen fura színnel (tudom az ásványi összetevők miatt is ilyen, de akkor sem annyira vonzó). :D Ja és MARADJATOK OTTHON! :)

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2020. március 17.

Szuper kis krém, nagyon bejött nekem! Instagramon, okosszépség fiókját követve ismertem meg, és nagyon remélem sokáig fogom tudni használni. Amit egyedül sajnálok, hogy nem csinálnak nagyobb faktorszámmal is. Szoktam rá sminkelni, de nem lesz torzabb a végeredmény, vagy kevésbbé tartós. Nekem nem is nagyon fényesedik át. Kiszerelése nagyon tetszik, de ha már kevés lesz a tubusban tuti le kell vágni a tetejét és ujjal kikanalazni (vagy egyéb eszközzel), mert sok megmarad még a tubusban. Ezt csak én látom előre, lehet nem ilyen lesz. Könnyen eldolgozható és nem is hagy fehér maszkot maga után, a szokásos napvédő illata van, de ez engem nem zavar, inkább megnyugtat. :D
Az ára is kedvező szerintem. De ahogy jön a nyár szeretnék egy erősebb napvédőt arcra, úgyhogy keresgélek picit, jó lenne a márka kifejlesztene egy olyat is. :)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2020. március 1.

Szuper kis termék, örülök rátaláltam. Az illata először nagyon kellemetlen volt nekem, de aztán valahogy megkedveltem. A hatásával meg vagyok elégedve, nem lettem foltos (de azt valaki megírhatná nekem, kézfejen, hogy kell normálisan eloszlatni :D azzal szenvedtem), gyorsan beszívódik, de rá kell szánni az időt, hogy alaposan eloszlassa az ember. Az ára szerintem kibírható. Szuper, hogy közben hidratálja is a bőrt.