Best of Beauty 2019

RCC

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2019. április 22.

RI5 és RV6 árnyalatot használom már 2-3 éve, a bőrszínemhez a vörösnek ez az árnyalat passzol eddig a legjobban,mindkettő élénk pirosas vörös, talán a RI5 egy kicsit sötétebb, de felkenve nincs nagy különbség, a dobozon azért másabb színek szerepelnek. Folyton keverem őket úgyhogy egyszer ezt egyszer azt veszem. :D Hosszú és sűrű hajam van úgyhogy 2 doboz mindig kell belőle, euro familyben szerencsére 750-800 Ft körül szokott lenni. Jól fed, egyenletes szokott lenni az eredmény. Sajnos a vörös nem a legtartósabb szín, úgyhogy azért fakul folyamatosan, de legalább vállalható módon. A szaga nem kellemes, viszont nem is szárítja nagyon a hajam pedig csak balzsamot használok, se pakolást, se hajvég ápolót. Az egyetlen bajom vele hogy más márkákhoz képest több hajmosásig ereszti a színét, 5-6 mosással később is folyni szokott a narancssárga lé a hajamról. Ezért nem vonok le csillagot, csak így hosszabb ideig kell figyelni hogy milyen törölközőt tekerek a fejemre. :D

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2019. április 22.

Nemrég óta használom, de eddig nincs vele gond. Jól tisztít, nem szárít, nem húzódik a bőröm a használatától.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. április 22.

Én is a sok dicséret miatt vettem meg, de nem vagyok hasra esve tőle. Jó érzés hogy mentolos, kicsit javított a a szám állapotán, de rendszeres használat mellett se tudta rendbe hozni. Nagyon puha az állaga, emiatt nekem gyorsan is fogyott. Volt ennél jobb és rosszabb ajakápolóm is, egynek jó volt.