RCC

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong
2021. május 30.

Jól tisztít, kellemes az illata, viszonylag sokáig elég. Több koronggal is elhasználtam már, habár nem egy csodaszer mindennapi arctisztítónak megfelelő.

Lush Sleepy Zuhanybomba

Lush Sleepy Zuhanybomba
2021. május 30.

Annyira jó ötletnek hangzott pedig, de elég csalódás volt ez a termék. :(
Vannak napok amikor jól esne használni az egyik habfürdőm és lazitani, de túl fáradt vagyok már és elaludnék a kádban vagy épp a vízszámla kezd túl magas lenni, gondoltam olyankor ez egy jó alternatíva lenne. Elsőre kb a harmadát vágtam le, de egyszerűen nem akart megfelelően olvadni a termék, éreztem ahogy kisebb darabok a habban karistolnak, hiába tartottam víz alá hosszabb ideig is. Kb 3 alkalomra elég lenne szerintem tusfürdőként használva, ami egész gazdaságos.
Az illata miatt vettem ezt, ami kicsit visszafogottabb szárazon mint a Sleepy habfürdőnek, használat közben viszont egyáltalán nem éreztem már. Nem szárított és a lush áraihoz képest még egész olcsó is, de biztos nem venném újra.

Lush Junk Parfüm

Lush Junk Parfüm
2021. május 30.

Érdekes illata van, nekem is a feketeriblizis-mentolos rágók, cukorkák jutnak folyton eszembe róla. Időnként nagyon tetszik az illata, mindenképp ezt akarom használni az adott napon, máskor meg nem bírom elviselni, nem tapasztaltam még hogy ennyire megosztana egy parfüm. Viszonylag tartós, nem tolakodó.