rcsennge

Regisztráció dátuma: 2017. december 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Nuxe Bio Antioxidáns Szérum

Nuxe Bio Antioxidáns Szérum
2024. június 21.

Nagyon szeretem. A második üveggel használom már, kb 3-4 hónapot bír nálam egy üveg. :)
Arcpermet fölé teszem, szépen beszívódik, nem ragad, nem kukacosodik fölötte a fényvédő, nem bántja az érzékeny bőrt.
Nálam must-have!

Alverde Naturkosmetik CC-Krém Perfekter Teint, FF6 UV-Védelemmel

Alverde Naturkosmetik CC-Krém Perfekter Teint, FF6 UV-Védelemmel
2022. július 1.

Én ezt IMÁDOM!

Az én bőröm száraz és vízhiányos is.
Most így nyáron nem kenek alá mást, csak egy könnyű hyaluronos szérumot (és 30-as ásványi fényvédőt, ha kimegyek a lakásból).
Nem látszik, hogy rajtam van bármi, fedése tényleg szinte egyáltalán nincs, de sokkal szebb, kisimultabb az arcom miután felviszem (és a párom is megjegyezte valamelyik nap miután felkentem, hogy mennyire jó az illata - parfüm még nem volt rajtam).
A fénye engem nem zavar sőt, kifejezetten tetszik - a T-zónám le szoktam vékonyan púderezni, mert bár száraz a bőröm, izzadni én is izzadok a melegben, így ki is tud fényesedni kicsit a fejem.

Aki anno szerette az Alverde Color&Care "alapozóit", az ezt is fogja szeretni, mert nagyon-nagyon hasonlóak. :)

Avril La Lotion Micellaire

Avril La Lotion Micellaire
2021. augusztus 29.

Szintén Avril-os vízálló szempillaspirált simán lehozza.
Ár-érték arányban nagyon jó!