rcsennge

Regisztráció dátuma: 2017. december 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2020. augusztus 31.

Életem szempillaspirálja! A vízállója ugyanilyen jó - azt sportoláshoz és vízpartra, strandoláshoz használom. Dúsít, hosszít, 2 rétegben nekem szép természetes, 2D-s pilla hatása van. A legnagyobb melegben sem moccant meg. Nem cserélném le másra!

Catrice Ten!Sational 10 In 1 Dream Primer

Catrice Ten!Sational 10 In 1 Dream Primer
2020. augusztus 31.

Én egyenesen imádom! Alapvetően szép a bőrképem, nem tágak a pórusaim, nincsenek látványos ráncaim. A fényvédőm miatt van, hogy átfényesedik, de mikor próbáltam fényvédő nélkül használni, teljesen rendben volt. Inkább lepúderezem a T-vonalam, mint hogy kihagyjam vmelyiket. Imádom az illatát, az állagát, gyönyörű egységet és egészséges fényt ad az arcomnak. Hogy alapozót mennyire tart, azt nem tudom, mert nem használok alapozót. A Catrice Liquid Camouflage korrektort szépen el lehet rajta dolgozni, és a pirosítóm + bronzosítóm is nagyon szépen mutat rajta - nem mellesleg ők és a korrektor is jobban bírja a strapát, ha előttük ezt kenem fel az arcomra. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Arckrém Száraz Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Arckrém Száraz Bőrre
2020. augusztus 31.

Tudom... nem éjszakai krém. De az én normál, ámde szárazságra hajlamos, vízhiányos bőrömnek nagggggyon-nagyon jó éjszakára. Télen kíváncsi leszek, milyen lesz, de ha nem elég, akkor az argánolajammal együtt fogom használni. Normál bőrre való testvérét használom nappalra.