rea3

Regisztráció dátuma: 2014. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Schwarzkopf Professional Bc Bonacure Oil Miracle Sampon Brazildió Olajjal

Schwarzkopf Professional Bc Bonacure Oil Miracle Sampon Brazildió Olajjal
2019. október 2.

Most rendeltem meg a 2. tubust, elég gyorsan elfogyott az első, és azon kaptam magam, hogy hiányzik. Bár a tubusát utálom, ha lesz végre raktáron, literest fogok rendelni. Veszek hozzá pumpát és tiszta fancy leszek. Nem tudom mi hiányzott jobban, az illata, vagy a hatása. Akkor kezdem az előbbivel: Isteni finom és addig megmarad ez az illat (nem túlzok), míg meg nem mosom a hajam, aztán újra... :D Tartósabb mint egy parfum, már már ijesztő. 1 vagy fél nappal kitólja a hajmosást. Azért írom ilyen hülyén, mert nekem eleinte 1 napot tólt ki, később már csak felet... lehet hogy aztán ez leredukálódik 0-ra, de szerintem akkor is szeretni fogom. Brutál tisztának érződik tőle a fejbőr. Nem gubancolódik tőle a hajam, könnyű kifésülni, nem nehezíti el, nem szárítja, csak egyszerűen tisztít, ápol, illatosít egyenlőre mellékhatások nélkül :)

Catrice Liquid Liner Matt

Catrice Liquid Liner Matt
2019. április 23.

Aki szereti a TheBalm Schwing szemhéjtusát, akkor ezt imádni fogja, mivel ugyanazt kapja töredék áron és nagyobb mennyiségben. Hiába 1,7 ml van mindkettőre ráírva, a TheBalm az utóbbi időben sokkal hamarabb kezdett el fogyni vagy beszáradni nem tudom, de mintha csalnának... Szóval olyan formát kerestem mint az volt, ezért esett a választásom erre a tusra, mert ennek teljesen olyan tusfeje volt, mint a Schwingnek. És igen, sikerült, a tudása is ugyanaz, úgyhogy váltottam. Igazán fekete, matt, könnyű vele dolgozni, tartós, nem okoz irritációt és az ára... Tökéletes. Már a sokadikat fogyasztom és amíg létezik, addig mindig újra fogom venni.

La Roche-Posay Redermic C Normál és Kombinált Bőrre

La Roche-Posay Redermic C Normál és Kombinált Bőrre
2018. augusztus 14.

Sajnos hosszútávú tapasztalatom nincs vele, mert nagyon gyorsan kiütötte a bőröm. Ahogy Futureline írta, ugyanazt művelte az én bőrömmel is: dudoros pattanásokat okozott. Így gyorsan el is váltak útjaink.

5 ÖSSZETEVŐ

Sodium Dilauramidoglutamide Lysine EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott