rea3

Regisztráció dátuma: 2014. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2019. október 31.

Keservesen drága és hosszú út vezetett idáig, de végre rátaláltam. Mivel a Garnier pure hautklar 2in1-t kivonták nálunk, kénytelen voltam kisérletezgetni. Semmi sem vált be, meg sem tudom számolni mennyi mindent kipróbáltam, mire eljutottam hozzá. Számomra ez az arclemosó maga a tökély. Még talán jobb is mint a szeretett elődje. Eleinte nekem is szárított egy kicsit, de már ez is megszűnt, ahogy a pattanások is. Extra tiszta és valóban puha a bőröm tőle, nagyon jól habzik és könnyű lemosni, nem csíp sehol, teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Tökéletesen tisztít, szép összetevők, szuper csomagolás és adagoló, baráti ár. A 473 ml-set veszem mindig, 13 euro (de vettem már 12-ért is) és így elég hosszú ideig elvagyunk egymással.

Schwarzkopf Professional Blondme Premium Care Developer

Schwarzkopf Professional Blondme Premium Care Developer
2019. október 25.

Szintén BlondMe termékekkel együtt használtam és csodás eredményeket értünk el vele. Hihetetlen egészséges tőle a haj, (de gondolom a többi termék is hozzájárul az eredményhez), mindemellett a dolgát is maximálisan elvégzi. Amit ígér, azt bőven teljesíti. A 6%-ost kevertük a szőkítőkrémhez, a 2%-ost pedig a tonerhez. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel és magával a termékcsaláddal is. Minden szőkülni vágyónak szívből ajánlom.

Schwarzkopf Professional Blondme Paint-On-Lightener Szőkítőkrém

Schwarzkopf Professional Blondme Paint-On-Lightener Szőkítőkrém
2019. október 23.

Mivel vékonyszálú, kényes hajam van, valami kímélő de mégis hatékony megoldást kerestem a neten és megtaláltam. Ha nem látom/érzem, nem hiszem el... Nem hogy nem károsítja a hajat, hanem egyenesen ápolja és feljavítja. Hozzáteszem, nem volt sérült a hajam, de feltűnően javított még ezen is. 6%-os (szintén BlondMe) developerrel használtuk a (világos)barna hajamon, a felvitel után fél órát dolgozott a cucc a fejemen és gyönyörűen, komplett leszőkítette, persze utána kell a toner. De a fodrászom is csak nézett az eredmény láttán, hihetetlen egészséges lett a hajam. Mindezek mellett még szaga sincs, minimális illat érződik ki belőle, ha nagyon beleszimatolunk, de inkább semmi :D Sem Irritáció, sem égő érzés...semmi sem volt, mintha pakolás lett volna a fejemen. Még azt hozzátenném, hogy samponból is BlondMe-t használtunk, valószínűleg ő is hozzájárult az eredményhez. De ilyen akkor sincs, gyönyörű fényes, szőke hajjal távoztam, mintha valami luxus hajápoló kúrán lettem volna.

5 ÖSSZETEVŐ

Sodium Dilauramidoglutamide Lysine EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott