reaC30

Regisztráció dátuma: 2016. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza
2017. szeptember 3.

Ennél jobbat elképzelni sem tudok! Reggel felkenem és egész nap a helyén marad, nem kenődik, nem maszatolódik. Meg se kottyan neki az evés, ivás. Beszerzek több színt is,mert tuti kivonják a forgalomból, ami ennyire szuper. Sajnos mindig így járok, hogy ami nagyon beválik, egyszer csak hipp-hopp már nem is kapható. Nagyon ajánlom mindenkinek!

Maybelline Volum' Express Turbo Boost Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express Turbo Boost Szempillaspirál
2017. augusztus 25.

Semmi, nulla! Egyáltalán semmit nem ér. Tényleg vékony és kevés pillám van, de ha ezt 100-szor húzom át rajtuk, akkor sem látszik semmi. Pénzkidobás volt!

Yves Saint Laurent The Shock Volumizing Mascara

Yves Saint Laurent The Shock Volumizing Mascara
2017. augusztus 25.

Először azt hittem,hogy nagyon-nagyon jó szempillaspirált találtam. Kb. 1 hétig. Gyönyörű pillákat csinált pár mozdulattal. Már akkor is észrevettem, hogy nagyon nehéz eltávolítani. 1 hét után tönkre vágta a pilláimat, mivel kihullottak, és eltörtek (gondolom a lerobbanthatatlan festék - pedig kíméletes - eltávolítása miatt), ezért már egyáltalán nem szép a végeredmény. Ha több rétegben viszem fel, teljesen póklábhatásúak a pilláim. Az eltávolítása hosszú perceket vesz még mindig igénybe, talán vízálló festéklemosóval többre mennék, de azt nem szeretnék mindennap használni. Szóval nem ennyiért, de még 1500-ért sem vásárolnám újra. Nekem nem jött be!
Update: Fel kell pontozzam, mert amiket vettem helyette semmit nem értek! Ha ezt a terméket vékonyan teszem fel, akkor is többet ér, mint ha bármely más szempillaspirált 100 szor kenek át a pilláimon. Na jó, kenődik, kenődik iszonyatosan, de még mindig ez a leghasználhatóbb szempillaspirálom! Még kipróbálok 1-2 másikat és jövök vissza, gondolom még jobban felpontozni! :-)))